Seyhan Fashion'dan 9.90 TL'den Başlayan Fiyatlar

07 May 2016

Hepimiz indirimi ve uygun fiyatlı alışverişi severiz. Ama bazılarımız için bu daha büyük bir anlam ifade eder. Özellikle de öğrenciler için… Bütçenizin kısıtlı olduğunu ve sürekli dışarıda olmanızı göz önünde bulundurursak, yaşınıza ve bütçenize uygun ürün bulma süreci içinde olursunuz. Burada devreye giren ve ürünlerini Modanisa‘da satışa sunan Seyhan Fashion, birçok farklı tarza hitap edecek oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Markadan bütün hanımlar rahatlıkla kendine bir şeyler bulabilir. Ancak bu ürün çeşitliliğinin birleştiği en önemli nokta; fiyatlarının uygun olması.

 delikli-triko-hirka--kiremit--seyhan-fashion-193780-1

Koleksiyonun en güzel özelliklerinden birisi her bir modelin birkaç renk seçeneği ile üretilmiş olması. Hem pastel hem de canlı renkleri bir arada bulabilmek büyük bir avantaj. Dizlere kadar uzanan delikli triko hırka serin bahar günlerinde kurtarıcınız olacak.  (19.90 TL)

 yarasa-kollu-tunik--tas--seyhan-fashion-169957-1

Yarasa kollu kıyafetler hem tesettür açısından hem de giyme kolaylığı açısından en sık tercih edilen kesimlerden. Bej rengi yarasa kol tunik bahar ve yaz aylarında sıkça tercih edebileceğiniz ve kolaya kombinlenebilecek bir parça. (19.90 TL)

puskullu-hirka--zumrut--seyhan-fashion-190848-2

Sezon trendlerini yakından takip eden Seyhan Fashion koleksiyonunda püsküle de yer veriyor. Asimetrik kesimli püskül detaylı hırka, spor kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya geliyor. (19.90 TL)

 triko-tunik--fusya--seyhan-fashion-185200-8

Pembe severlerin çok seveceğine inandığım bir parça. Canlı şeker pembesi tonu ile birçok farklı ürün ile kullanılabilecek ve gününüze enerji katacak bir tunik. Şeker pembesi tunik siyah beyaz çizgili pantolonlarla çok tatlı duracaktır. (14.90 TL)

triko-yelek--bordo--seyhan-fashion-180713-2

Son birkaç sezondur yerini korumaya devam eden yelek trendini Seyhan Fashion ile yakalayabilirsiniz. Bordo triko yelek asimetrik kesimi ile farklı olmayı seven genç hanımların yardımına koşacak gibi görünüyor! (9.90 TL)

uzun-hirka--somon--seyhan-fashion-193590-2

Pudra ve tonları bana naifliği ve masumiyeti hatırlatıyor. Düğmeli pudra hırka özellikle bahar mevsiminin o içimizi ısıtan enerjisini dolaplarımıza taşıyacak parçalardan birisi. Böyle açık ve pastel tonları en iyi kombinleme yöntemi kontrast renkler ile ön plana çıkarmak. Örneğin bu hırkayı koyu yeşil bir şal ile tamamlayabilirsiniz. (14.90 TL)

triko-tunik--mor--seyhan-fashion-191166-191166-1

Gençler için tesettür giyimde bulması en zor parçalardan birisi ise dış kıyafet. Yaş aralığına uygun ve bütçemizi sarsmayacak çok fazla seçenek olduğu söylenemez. Seyhan Fashion’ın fermuar detaylı salaş hırkası bu ihtiyacımızı da karşılıyor. Üstelik birçok farklı renk seçeneği ile! (19.90 TL)

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için görsellerin üzerine ya da buraya tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *