Sezon Sonu Fırsatlarını Keşfedin

15 Mar 2017

 

Sezon sonu fırsatlarını keşfe çıkarken, çok sevdiğiniz kıyafetlerden birini indirimde bulmanın verdiği mutluluğu sizinle paylaşıyoruz.

Her bir parça, severek kullanacağınızı düşündüklerimizden. Sadece serin havalar değil,  bahar ve yaz aylarına uygun olanları da ekledik.

Açık renk kot pantolon arama mevsimi geldi. Bahar ve yaz aylarının olmazsa olmazlarından kot pantolonlar, yeni sezonda görücüye çıkmaya başladı bile. Siz şimdiden bir tane edinmek isteyenlerdenseniz, indirim fırsatını da yakalamış olacaksınız.

Kot pantolon için tıklayın.

Bu desenli triko tunik, serin günlerde içimizi ısıtacak. Pamuklu kumaşının verdiği rahatlık, modeline de yansımış. Baharda tek başına veya ince bir kap ile kullanabilirsiniz. Diğer renk seçeneklerine de bakmanızı öneriyoruz.

Triko tunik için tıklayın.

Salaş, enerjik ve rengarenk. Bahardan beklediğimiz her şeyi üzerimizde taşımamız mümkün. %100 Pamuk kumaşı ile sıcak günlerin kurtarıcısı. Büyük beden tunik arayanlar da bu modeli yakından inceleyebilir.

Salaş tunik için tıklayın.

Triko elbiselerin gönlümüzdeki yeri hep ayrıdır. Her zaman dinamik ruhunu öne çıkarmak isteyenlerin elini ilk attığı parçalar olan triko elbiseler, sezon sonu indirimlerini keşfe çıkanların ilk tercihi. Spor ayakkabı ile tamamlayabilir veya uygun renkte topuklu ayakkabı ile farklı bir duruş yakalayabilirsiniz.

Triko elbise için tıklayın.

Limon kokusu kadar güzel rengi, ve zarif modeli ile beğeninizi kazanacak bu hırka indirime girenler arasında yerini aldı. 9 farklı renk seçeneği ve uygun fiyatı ile her rengini alabileceğiniz şık bir model.

Tükenmeden sahip olmak için tıklayın.

 

Tunik, yaz kış ihtiyacımız olan kıyafetlerden biri. Her renkten edinmek istediğimiz de ortada. Eğer hem indirimli olsun hem de iç göstermesin diyorsanız, bu tunik size uygun seçeneklerden biri.

Tunik için tıklayın.

Pardesü, uzun ceket veya kap. Adı ne olursa olsun, çok kullanışlı modellerden biri olduğu kesin. Ütü istemeyen kumaşı, hem kalitesi hem de modeli ile uzun ömürlü olan bu ceket, iki renk alternatifine sahip. Modası geçmeyen kıyafetler arasında olduğunu da ekliyor, aşağıya tıklayarak yakından bakmanızı öneriyoruz.

Ceket için tıklayın.

Modanisa sezon sonu fırsatları için tıklayın.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir