Sezonun En Tarz Bol Pantolon Modelleri

07 Şub 2017

 

Özellikle ilkbahar-yaz sezonlarında oldukça revaçta olan bol pantolon modası, artık sonbahar-kış sezonlarının da gözdesi oldu. Yaz sıcaklarında rahatlığı, uçuş uçuş kumaşlarla birlikte serin tutması ve birbirinden farklı tarz seçenekleriyle sevilir oldu. Ancak bol pantolonlar, kış mevsiminde de aslında bir rahatlık seçeneği haline geldiler. Gerek sokak modasında olsun, gerek ofis-iş ortamı şıklığında olsun hatta ağır davet ortamlarında bile giyilebilen kullanışlı ve kolay parçalar arasında. İşte sizin için derlediğim sezonun en tarz bol pantolon modelleri…

Bu pantolon gerek rengi sayesinde olsun gerekse kumaşı ile birçok farklı alanda farklı şekillere uyarlanarak giyilebilmesini sağlıyor. Bu nedenle ki kışın vazgeçilmezi botlarla kombini de oldukça başarılı. ZARA mağazalarında ve online satışta olan bu model, bol pantolon modasının sadece tesettür giyim alanında sınırlı kalmadığının bir göstergesi.

Etek üzeri salaş görünüm modasının bol pantolon ile de oldukça güzel göründüğünü söylemek mümkün. Özellikle kış mevsiminde, etekten daha rahat kullanım imkanı sağlayan pantolon formu, bol pantolonları tercih etmemizdeki önemli bir etmen. Yünlü kazaklarla, oversize paltolarla ve botlarla kış kombininizi oluşturabilirsiniz. Bu siyah pantolon da ZARA’dan.

Topuklu ayakkabı ile herhangi bir davete hazır hale getirebildiğiniz bu takım bol pantolon modeli de sezonun öne çıkan parçaları arasında. Modanisa‘dan bol pantolon skalasına, görsellerin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Kış mevsimi demek, renkleri ve desenleri rafa kaldırmamız anlamına gelmiyor. Rengarenk, desenli bol pantolonlar, doğru kombinler yapıldığında her zaman dikkat çekebilen enerjik parçalar arasında.

Askılı etek modasının 2016 ilkbahar-yaz sezonunda ve bu kış sezonunda pabucu dama atıldı. Ancak salopet havası veren askılı pantolonlar, askılı etek modasının yerine geçti. Uzunlamasına çizgileri ile boyunuzu uzun gösterecek ve yeterince bol olması sebebiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu pantolon, ofis ortamında kullanabileceğiniz parçalar arasında yer alıyor.

Bol pantolonların en fazla uyum sağladığı tarz, genç stile ait okul kombinlerini içeren, sportif görünümler sunan, havalı ve uğraşılmamış duran salaş tarzdır.

Refka markasına ait lacivert pantolon, kolej görünümünü elde etmek için oldukça uygun.

Store WF’e ait olan bu asil, ekru renk bol pantolon ile birbirinden farklı tarzda birçok kombin oluşturmak mümkün.

Bol pantolon modelleri için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir