Her Sezonun Gözdesi: Deri

04 Kas 2016

 

Her sezonun gözdesi deri, ceketlerden tuniklere kadar vitrinleri süslüyor. Kıyafete ayrı bir hava katan deri detaylar, yeni sezonda da trend olmaya devam ediyor.

Tamamen deriden imal edilmiş parçalar yerine, deri detaylarına sahip olan parçalara beraber bakacağız. Bu tarz parçalar daha şık dururken, diğer kıyafetleriniz ile daha kolay tamamlanabiliyor.

sezonun

Sayısız seçenekten gözümüze çarpan bu yelek, giydiğinizde de çarpıcı bir görünüm kazandırıyor. Şifon detayı ile özel günlerde de kullanılabilir hale getirilmiş. Gardırobunuzdaki siyah kıyafetlerle kolayca kombinleyebilirsiniz.

deri

Kap arayışı içinde olan bazı hanımlar, daha hareketli daha farklı modellerin peşine düşüyor. Alışverişlerinde titiz davrananları mutlu edecek modellerden biri olan deri detaylı kap, farklı kumaş seçimi ile öne çıkıyor.

deri-detayli

Klasik modellerden sıyrılmak, sezona ayak uydurmak ve her ortamda şık görünmek, bir kıyafetten beklediklerimizin başında geliyor. Haki renk tonları, deri detaylara bu sezon çok yakışanlardan. Haki rengi ve detayların yansıttığı şıklığı yakalamak istiyorsanız, farklı kesime sahip bu tuniği incelemelisiniz.

deri-yelek

Bileklere kadar uzun giyinmeyi seven hanımlar, bu kriterlerini her türlü dış giyim alışverişlerinde ön planda tutarlar. Özellikle yelek seçiminde, altına giyilecek pantolon önem taşıyor. Uzun ve bol bir yelek ile, pantolon daha giyilebilir hale geliyor. Görseldeki deri uzun yelek, daha bol olması, klasik duruşunu deri kumaşı ile yumuşatması sebebi ile sevdikleriniz arasına girmeye aday. Aradığınız  uzun bir yelek ise, bu yeleğin görseline tıklayarak inceleyebilirsiniz.

deri-elbise

Elbisede kullanılan deri detayı, sizi daha zayıf gösterecek şekilde kullanılmış. Önemli olan, üstünüze yapışmayacak şekilde bedeninize göre seçim yapmanız. Dikkat etmeniz gereken, kumaşın yapısı yüzünden, üstünüze yapışan modellerden uzak durmanız. Aksi halde olduğunuzdan çok daha fazla kilolu görünebilirsiniz. Bu elbise özel günlerinizde daha zarif görünebileceğiniz ve kolayca hazırlanıp çıkacağınız parçalardan biri. Hızla tükenenler arasında olduğundan, görsele tıklayarak yakından inceleyebilir ve tükenmeden satın alabilirsiniz.

deri-kap

Yün kap ve pardösüler, çok üşüyen hanımlar için olmazsa olmaz. Biraz daha fazla şık olmasını istemekte de haklılar. Sezon trendine uymayan modeller, yeni bir şey almış hissi uyandırmıyor. Alışveriş keyfi, sürpriz indirimler ve trend modeller ile birleşince mutluluk katlanıyor. Bu kap %58 indirimi ile sıcacık bir kış geçirmenizi sağlayacak. Önerilerimiz dışında sevebileceğiniz birçok modele, görsellere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir