Sıcacık Bir Kış İçin Üstünüze Battaniye Şal Alın

10 Şub 2018

 

Bugünlerde havalar soğuk seyrediyor. Ortalıkta grip salgını da var. Yakalanmamak için büyük çaba sarf etmek gerek. Sıcacık evi bırakıp buz gibi sokaklara dalmanın düşüncesi bile insanı korkutuyor. Fakat korkunun ecele faydası yok. Çünkü okul, iş bizi bekler.

Üstümüze bir battaniye alıp çıksak nasıl olur? Süper olur! Modacılar bu düşünceden yola çıkarak kıyafet dünyasına yeni bir parça kazandırdı. Battaniye şal… Her geçen gün daha popüler olan bu aksesuar herkesi üşümekten kurtarıyor.

battaniye-omuz-sali

Nereden alsam telaşına girmenize ise hiç gerek yok. Binlerce çeşidiyle Modanisa.com size yardımcı olmak için hazır. Şaless, Miray, Mervin Şal, Mısırlı, İlmek Triko, Mango, Mirach, Koton, NW Accessory markalarını biraraya toplayarak işinizi hayli kolaylaştırmış gözüküyor. Soğuk havaya maruz kalmadan bir tıkla battaniye şal edinebilirsiniz.

battaniye-omuz-sali

Yeni karşılaşanlar nasıl kullanacakları konusunda tereddüte düşebilir. Korkmayın ve istediğiniz gibi kullanın! Evirin, çevirin, sarın, sarmalayın, bağlayın, çözün… Nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın. Mesela battaniye gibi omuzlarınıza alın. Sanki evinizde çay içiyorsunuz. Ne kadar da rahat değil mi? Sakın, hayale fazla kapılıp çayı üstünüze dökmeyin!

battaniye-omuz-sali

Hem ısınmak hem şık olmak istiyorsanız şalınızı kaban kemerinizin altına gelecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Böylece elegan bir görüntü yakalarsınız. Üşümeden zarif olunabileceğini de ispatlamış olursunuz.

battaniye-omuz-sali

Çok üşüyen, burnunu bile dışarı çıkarmaktan kaçınanlardansanız şala sarıp sarmalanın. Ama zeytinyağlı yaprak sarma gibi değil. Sonra çözülmeniz zor olabilir, benden söylemesi…

Battaniye şallar, kışın en çok kullanılan ve en sevilen aksesuarı olma yolunda emin adımlarla yürüyor. Rahat ve şıklığı bir arada sunmasından dolayı sizin de vazgeçilmeziniz olacak. Sıcaklığından dolayı uykunuz gelebilir, gözünüz açık olsun…

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir