Sıcacık Kombin İle Enerjiniz Hep Yükselsin

13 Kas 2014

Renkleri birbiri ile dans ettirmesini severim. Siyah, beyaz kombinler çok hoşuma gittiği kadar, kolaya kaçan kombin renklerdeki sinir bozucu düzen hep rahatsız eder beni… Örneğin: mavi ve beyaz kombin yaparken her detayın mavi ve beyazdan oluşması kuralını hiç anlamış değilim. Oysa beyazı, mavi ile buluşturken araya mavinin zıttı olan  turuncu ya da kırmızı aksesuarlarla renklendirmesini hep zekice bulmuşumdur. Ya da mor rengine leylak eklenmesi gibi zoru seven kombinler hep kendini gösterir bana göre… Bu yüzden havalar soğurken ve kışa doğru ilerlerken koyu renklere bürünmeye başlayan moda severlere sıcacık enerji dolu bir kombin gelsin..

10805649_839717442745866_46140641591295442_n

Morun zıttı sarıdır ve bu renkler asla birbirlerini boğmaz. İkisi bir araya geldiğinde her ikiside sanatçıdır bulunduğu yerde… Özellikle çalışan hanımefendilerin böyle hareketli ve canlı kombinlere ihtiyacı var. Kombinlerim sadece fikir amaçlı olup satışı yoktur. Ancak üzülmeyin! Bu desenli eteği tasarımcı ve üretici firmalarda çok rahat bulursunuz. Hiçbir şey yapamazsanız kumaşçılarda desenli birçok kumaş sizleri bekliyor. Hanımlar! Fikir bizden denemesi sizden, cesaretinizi toplayarak sarı ve mor zıtlığını yakalayın. Unutmadan! Günlük planlarınızı düzenli bir şekilde işlemesi için not almayı ihmal etmeyin. Sıcacık günler sizinle olsun.

Sarı ve Mor zıt rengi yazımı okumak için bloğuma beklerim. Daha çok yol göstereceğini düşünüyorum. Bloğum için tıklayın biristek.com

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir