Şıklığın Bedeni Olmaz

11 Mar 2016

Modanisa.com yepyeni markası Alia ile genç büyük bedene şık ve modern bir dünyanın kapılarını açıyor.

Modanisa.com, genç büyük bedene özel olarak hazırladığı yepyeni markası Alia’yı moda severler ile buluşturuyor.

Alia, hem rahatlığından hem şıklığından taviz vermek istemeyen gençler için 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda Art Deco esintisinden ilham alıyor. Günün her saatinde şık olmayı sağlayan Alia koleksiyonunda jarse elbiseler, geometrik desenler ve modernize kalıplar birleşerek dikkat çekici bir görünüm sağlarken harem pantolonlar ve doğal kumaş detaylar spor-şık bir çizgi sağlıyor. Özellikle ceketlerde öne çıkan sade ve net kesimler ise Alia’nın modern duruşunu öne çıkarıyor. 69 TL ile 169 TL fiyatları arasında satışa sunulan koleksiyon, doğal pamuk kumaşlar sayesinde her fiziğe hareket özgürlüğü veriyor. Alia koleksiyonunda bu sezon toprak tonları başrolde olsa da, haki, saks, siyah ve beyaz renkler de öne çıkıyor.

Modanisa.com, müşteri ihtiyaçlarını ve gelen talepleri göz önünde bulundurarak yenilikçi çözümler sunmaya büyük önem veriyor. Alia koleksiyonunu da müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda geliştirdi. Günlük hayatta şık, modern ve rahat olmak isteyen genç hanımlar, Alia koleksiyonu ile aradıklarını bulabilecek. Modanisa, Alia ile büyük bedene yeni bir soluk getiriyor.

Sadece Modanisa.com’dan ulaşabileceğiniz Alia ile artık kilonuz değil, nasıl görünmek istediğiniz önem kazanıyor.

Ürünleri incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

arkasi-uzun-gomlek--bej--alia-180488-1 dugmeli-tunik--mavi--alia-180490-1 salas-tunik--kahve--alia-180497-6 sal-yaka-trenckot--bej--alia-180508-6

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir