Silver Polo 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

26 Eki 2015

Her bayanın bir vazgeçilmezi illa ki vardır. Hani şu yemeyip içmeyip uğruna para biriktirdiğimiz, kumbaralar açtığımız küçük bağımlılıklarımızdan bahsediyorum. Bu kimimiz için ayakkabı, kimimiz için şal, kimimiz için ise çanta olabilir. Eğer siz de hayatının aşkını çantalarda bulabilenlerden ya da yukarıdaki şıklar içinden hiç düşünmeden çantayı seçenlerdenseniz bu yazı tam size göre demektir.

Birbirinden farklı renk, desen ve modele sahip olan Silver Polo, ulaşılabilir fiyatlı orta lüks markalardan birisi. Koleksiyonunda abiyeden sırt çantasına kadar akla gelebilecek her model mevcut. Aynı modelin renklerini o kadar ustalıkla değiştirmişler ki, bambaşka kodlardaki davetlerde her ikisini de rahatça kullanabilirsiniz.  Benim için markanın en ön plandaki özelliği fotoğraftan bile kendini belli eden kalitesi.

silver-polo-2016-koleksiyonu

Koleksiyonun en dikkat çeken yanı ise ürün çeşitliliği. Ben en çok beğendiğim bir kaç modeli seçip sizlerle paylaşmak istedim. Gold detaylara sahip siyah omuz çantası da onlardan birisi. Ben genel olarak derin ve büyük çantaları günlük hayatta daha kullanışlı bulduğum için bunu çok beğendim. Üstelik çok sade bir tasarımı olduğu için kolayca her şeyle kombinlemek de mümkün.

silver-polo-2016-koleksiyonu

Daha şık tasarımları sevenler ise, bu bej rengi çantayı seveceklerdir. Yine bu modelde de kullanılan gold zincir detayı çantanın havasını tamamen değiştirmiş.

silver-polo-2016-koleksiyonu

Bütün modeller arasında en beğendiğim model ise, bu ten rengi boho çanta oldu. Günlük kullanım için çok rahat olacağına inandığım bu modeli her yaş grubu da rahatlıkla kullanabilir.

silver-polo-2016-koleksiyonu

 

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir