Şişme Mont Modelleri

26 Oca 2016

İnsanlar süslenme ihtiyacından önce giyinme ihtiyacını giderir. Giyinme ihtiyacını ise daima iklimsel koşullar belirler. Yaz aylarında daha serin kıyafetler tercih edilirken, kış aylarında sıcak kıyafetler yerini alır. Bu yüzden soğuk, ayaz ve karlı günlere en dayanıklı, en sıcak tutan kıyafet arayışına gidilir. Özellikle kışın soğuğunda ince montlar, yağmur ve kar geçiren kabanlar istenmez. Bugünlere özel en dayanıklı dış kıyafetler şişme mont modelleri olur. Uzun yıllardır kısası, uzunu tasarlanan montların dış çevre etkenine karşı dayanıklı olması rolü etkileyerek insanların ihtiyacına sunulur. En sıcak ve uzun dayanıklısı doğal yünlerle kaplı olanıdır. Kaz tüyü başta rol oynasa bile elde etmesi zor ve biraz da pahalıdır. Bunun için daha uygun yollarla elde edilen ve su geçirmez kumaşların içine doldurulan dolgu malzemesi ve astarla kaplanarak ortaya çıkartılan şişme montları temin edebilirsiniz. Kışın soğuk günlerine daha fazla yaklaştığımız şu günlerde size en çok şişme montları öneriyoruz. Sizin için derlediğimiz modeller şu şekildedir;

sisme-mont--bordo--iz-otantik-172238-1

İz otantik markasına ait bu şişme mont hem kapşonlu, hem de uzun severlerin aradığı tarzdadır.

uzun-sisme-mont-haki--livza-171891-1

Biraz daha şişme model ve farklı tarz isteyenlere kemerli tasarımlar yer verilmektedir. Bu modelin farklı renkleri de mevcuttur.

kapitone-mont--siyah--modesty-167969-1

Kürklerle detaylandırılmış önden tek fermuarı ile kolaylık sağlanmış mont tasarımı karlı günlerde giy-çık rahatlığını yaşatacak.

kapitone-uzun-mont--bej--livza-169859-1

Hep koyu renk giyiyor ve birazda açık tonları tercih etmek istiyorsanız  bu krem mont tam aradığınız modeller ararasındadır.

sisme-yelek--lacivert--iz-otantik-172240-1

Sadece montlar değil, şişme yeleklerde soğuk havalarda tercih ediliyor.

sisme-mont--fusya--livza-163850-1

Kışa siyah yakışır diyenlere inat “ben pembeyi severim” diyenlerdenseniz, bu renk tam size göre. Severek kullanacağınız fuşya pembe şişme mont ile her mevsimde her rengi giyilebileceğinizi gösterin.

kapitone-mont--lacivert--benin-163140-7

Birbirinden şık ve kurtarıcı olan şişme montlarla önümüzdeki kış aylarını sıcacık geçirebilirsiniz. Farklı ve daha çok renk çeşitlerine göz atmak istiyorsanız tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir