Size Daha Çok Yakışacak Beş Parça

22 Eki 2016

 

Size mankenlerden daha çok yakışacak, giydiğinizde seveceğinizi düşündüğümüz  beş parça seçtik.

Genelde online alışverişlerde gördüğümüz kıyafetleri taşıyan mankenlerin, ne giyerse giysin yakıştırdıklarını düşünürüz. Bu yüzden online alışverişlerde tereddüt eder, çok beğensek bile yakışmayacağı gibi bir hisse kapılırız. Oysa çoğu parçalar, kendi tarzımıza ve bedenimize uygun seçtiysek muhakkak yakışacaktır.

Günümüzde, eskiye oranla daha fazla standart Türk kadını ölçülerine göre kıyafetler tasarlanıyor. Türk kadını, dünya genelinde sunulan kadın ölçülerinden çoğunlukla farklı. Dolayısı ile özel tasarım kullanmaları daha uygun. Özel tasarımda standartlara bağlı kalınmadığı için seçenekler oldukça çeşitli. Özel tasarım olmayan belli başlı markalar da Türk kadınını tanıyan çizgilere bağlı kalmaya çalışıyor.

Bu sebeple, online alışverişlerde alışkın olduğumuz eve gelince beğenmeme durumu, eve gelince aşırı beğenme durumuna dönüşebiliyor.

İşte size daha çok yakışacak o beş parça:

mankenlerden

O yelek kısa kalmış sanki 🙂 Biz alırız, dökümlü, uzun ve daha hoş durur. Tuva By Burcu Aslan tasarımları, ilk bakışta çok farklı gibi gelse de, giydiğinizde tanıdık bir stil barındırıyor. Beden kaygısı taşımadan şık bir görünüme en yakın olduğunuz zamanlara götürüyor.

Standartla yetinmeyenler buraya tıklayarak daha fazlasını keşfedebilir.

yakisir

Dökümlü duruşu ile yarasa kollar Türk kadınına çok yakışıyor. Kurtarıcı sade elbiseler, sık bulamadığımız kilit parçalardan. Luvice, bir çok kilit parçayı içeren geniş bir koleksiyona sahip. Bu elbise, aranan olması bakımından bir adım öne çıkıyor.

Desensiz, dökümlü ve sade elbiselerin daha uzun ve daha da zayıf gösterdiğini bilen hanımlar buraya tıklayarak diğer renklerine bakmalı.

size-yakisacak

Piliseli eteklerin yıldızını tesettür giyim dünyası parlattı desek, haksız sayılmayız. Tesettürlü hanımların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran markalar, koleksiyonlarına uzun etek olarak piliseli modelleri ekledi. Çok satanlar listesinde ilk sıralarda bulunan piliseli etekler, her mevsim giyilebilir. Sonbaharda üzerine triko giymeyi deneyin, gördüğünüz uyumu seveceksiniz.

Piliseli etek en çok bana yakışır diyorsanız buraya tıklayın.

tesettur-giyim

“Bu bol gelmiş” dediyseniz, size katılanlardan biriyiz 🙂 Ama size tam kararında olacağına da eminiz. Bu tarz oversize, yani bedensiz ve bol parçalar, yeni sezonun hit parçalarından. İçine ne giyerseniz giyin, çok şık ve tarz duracaktır. Stiletto veya spor ayakkabı. Yukarıdaki piliseli etek veya kot parçalar. Ne dilerseniz onunla uyumlu olacak.

Kapüşonlu ürünlere bayılırım, indirim benim diğer adım diyen hanımlar buraya tıklayarak avantajlı fiyatı ile mantoyu tükenmeden inceleyebilir.

sana-daha-cok

Biz giysek, altına pantolon giymeye gerek kalmaz. Ama çok hoş durduğunu da ekleyelim. Biraz deri, biraz da asimetri iyi gelir. Özellikle deri bir yelekle, giymelere doyum olmaz. Geçtiğimiz sezon çok sevdiğimiz deri detayları, bu sezon daha da seveceğiz.

Detaycı tüm hanımlar buraya tıklayarak ürünü daha detaylı inceleyebilir.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir