Soğuktan Koruyan Yelekler

23 Kas 2015

Geçiş mevsimlerinde en çok elimizin gittiği parçalardan birisi de yelekler. Özellikle montlara göre daha nefes alan bir yapıya sahip olmaları bizi bu tercihe yöneltiyor. Bilhassa uzun yelekler tesettürlü bayanların en sık tercih ettiği, modaya en uygun dış kıyafetlerden birisi olma yolunda hızla ilerliyor. Moda dünyasındaki bu yönelişi gören firmalar da bu talebi karşılayabilmek adına koleksiyonlarına çeşit çeşit yelekler eklemekten tabii ki geri durmuyor. Ben de bu yazıda beğendiğim birkaç yelek modelini sizlerle paylaşmaya karar verdim…

uzun kapitone yelek

Söz konusu yelekler ve kışlık kıyafetler olunca akla ilk gelen modellerden birisi tabii ki kapitone. Güzel Moda markasının cep ve kapüşon detayı ile daha da kullanışlı hale getirdiği bu yelek modeli kapitone severlerin çok beğenerek kullanacağı bir tasarım olmuş.

refka kürk yelek

Refka markası orjinal ve şık tasarımları uygun fiyatlarla buluşturan başlıca tesettür markalarından birisi. Sezonun iki büyük trendi olan kürk ve etnik desenleri bir araya getiren bu yelek, genç kızların okula giderken stillerini ortaya koymalarına yardımcı olacak parçalardan birisi.

luvice kürk yelek

Özel tasarım tesettür giyim markalarından olan Luvice, bu sezon her yerde göreceğimiz kürk yeleklere koleksiyonunda yer vermeyi ihmal etmemiş. Farklı boy, renk ve desenlerde koleksiyonda yerini alan Luvice, kürk yeleklerden en beğendiğim model bu gri uzun model oldu.

fevvare uzun yelek

Son seçimim ise Fevvare markasının süet şal yaka yeleği. Tasarımına bayıldığım bu model ile ilgili en sevdiğim şey, spor ve şık arasındaki dengeyi çok iyi bir şekilde kurması oldu. Sizin favoriniz hangisi?

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için görsellerin üzerine ya da burayatıklayabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir