Sokak Stilinin Güçlü İsmi Trençkotlar

08 Nis 2017

Stilinizi özgürce sergilemenin yolunu mu arıyorsunuz? Her geçen gün farklılıkların ön plana çıktığı moda dünyasında yükselişine tam gaz devam eden sokak modası istediğiniz gibi giyinip yürüyebileceğiniz klişelerden uzak, sizi siz yapan özgün stylingler için en güzel podyum. Artık ünlü markaların defilelerinden çok sokaklarda dolaşan moda trendleri gündemde. Hal böyleyken ilkbahar-yaz sezonunun gözde parçalarından trençkotun sokak macerasına bir yolculuk düzenlemek zihinlerimizde yeni pencereler açmanın tam zamanı.

İşte sokak stilinin güçlü ismi trençkotlar!

MASKÜLEN TAVIRLAR

trençkot maskülen

Nude tonlarla bütünleşen stilini, maskülen tavırlar ile taçlandıran hanımefendi ayakkabılarıyla iddiasını artırırken güneş gözlükleriyle stilini güçlendiriyor. Tam bir iş kadını portresi çizen bu stylingi birçok farklı şekilde kendinize uyarlayabilirsiniz.

COOL OLMANIN ZİRVESİNDE

trençkot cool

Rahat ve cool duruşuyla kalpleri fetheden bir stil. Oversize kesimi salaş duruşuyla konforun simgesi olan trençkot, mavi dantel pantolon ve beyaz baskılı tişört ile özgürlüğün ve özgünlüğün adı.

ASİ VE GÜZEL

trençkot asi

Mavinin can verdiği tasarım damask desenlerin görkemi ile güçlü bir duruş sergiliyor. Armalar ve broşlar ile süslenen tasarım, görenleri kendine hayran bırakıyor. Yırtık pantolon ve gümüş ayakkabılar ile tam bir asi güzel.

ÇİÇEKLER KADAR NAİF

trençkot çiçekli

Baharın naif çiçeklerini lila bir tuvalde sergiler gibi dizayn edilen parça, oval etek kesimi ve derin yırtmacı ile göz dolduruyor. Mavi ve turuncunun tonları ile iddiasını artıran stilettolar kot pantolonla müthiş bir ahenk içerisinde stylingi tamamlıyor.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir