Sonbahar Rüzgarı Boyy Bag ile Esiyor

15 Eyl 2017

 

Sonbahar gelişini serin havalar ile hissettirirken, sokak modası da renklerini sonbahardan alıyor. Boyy Bag bu renklere derinliği olan bir tarz katıyor.

Turuncu, tarçın, kiremit ve deve tüyü tonları, bu sonbahar çok seveceğimiz tasarımlara renk katacak. Elbette çanta modelleri de bu tarzı tamamlayan modellerde tasarlanıyor. En dikkat çeken modellerden biri olan “Boyy Bag” ler, çoğumuzun tercih ettiği klasik çizgilere sahip. Bu sebeple zamansız bir şıklık sağlayan koleksiyon, renkli ve fazla detaylı çantalardan hoşlanmayanların ayrıca tercihi olacak.

boyy_bag

Sadeliğin verdiği zengin görünümden faydalanan Boyy’lar, spor veya klasik ayrımı yapmıyor. Diğer ikonik markaları da kullanmak için size yer bırakıyor.  Gucci terlikle veya sonbahar mevsiminde suni kürklerle de oldukça uyumlu. Boyut olarak ihtiyaca yönelik davranmaya çalışan tasarımcılar, kullanım kolaylığını ön planda tutmuş.

Tasarımcılar Jesse Dorsey ve Wannasiri Kongman, 2004 yılından beri New York’ta bu anlayış ile tasarlamaya devam ediyorlar.  Derin bir sanat anlayışı ile ortaya çıkan modeller, en az diğer lüks markalar kadar tercih edilmelerinin en büyük sebeplerinden.

boyy_bag

Koleksiyonu aksesuarlarla genişleten tasarımcılar, bu tarzı sevenlere özel kurtarıcı parçalarla portföyü genişletiyor. Çanta askısı, gözlük, terlik ve şapkalarda dikkat çekici en büyük unsur  kalite.

boyy_bag

Hangi kıyafet veya ayakkabıyı kullanırsanız kullanın, bir Boyy Bag hepsine yeter. 5,250.00 TL lik satış fiyatı ile ilk bakışta pahalı gibi görünse de, diğer lüks markalara göre daha uygun fiyat politikası olduğu söylenebilir. Çoğu marka indirim sezonunda tatmin edici rakamlara ulaşamazken, bu çantalar meraklısını indirimleri ile de sevindirebiliyor.

boyy_bag

Biraz daha hareketlilik katmak için parlak dokular, püskül detayları ve deri ile yapılmış figürler de çantalarda yerini almış. Genelde buzağı derisi kullanılan çantaların detayları da özel materyallere sahip.

boyy_bag

Ten rengi çanta ve bordo çanta  günümüz kombinlerinin vazgeçilmezi. Ne siyah kadar klasik, ne de renkli ve detaylı çantalar kadar kafa karıştırıcı.

Hangi marka olursa olsun, bu iki renk tonundan birini edinin. Önümüzdeki sezonun trend renklerine çok yakışırken, gardırobunuzdaki kıyafetlere de kattığı lüks görünüm ile zamansız bir şıklık yakalamanızı sağlıyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir