Sonbahar'a Uygun Hafta Sonu Kombini

25 Eyl 2015

Yepyeni bir hafta sonu kombini ile tatil günlerinizi şenlendirmeye ne dersiniz? Havaların sıcak mı soğuk mu olacağına karar veremediği şu günlerde, hepimiz ne giyeceğimizi biraz şaşırmış haldeyiz. Bu konudaki küçük bir kadın dayanışması ise bütün sorunlarımızı kökünden halledebilir, siz ne dersiniz?

Yazın son kırıntılarını yaşadığımız şu günlerde renklerle son danslarımızı yapıyoruz. Kışın da renkli giyilebilir tabii ki ama yazın alınan tat gibi olabilir mi tartışılır. Sonbaharla yazın tam arafında kalan son birkaç günde güneşin renklerinden kırmızıyı günlük hayatınıza adapte etmeye ne dersiniz?

haftasonu_kombini

Normalde kullanırken oldukça fazla dikkat isteyen kırmızıyı alt giyimde kullanarak dikkatleri dağıtabilir, soft renk ve desenlere sahip bir tunik ile destekleyebilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. İsterseniz kırmızı pantolonunuzun tek kalmasına izin verebilirsiniz tabii, ama mesela güneş gözlüğü gibi küçük bir kırmızı aksesuarla renk nüansını yakalayabilirsiniz.

Ütü izli pantolonların altına en çok yakışan ayakkabılardan birisi de sivri burun babetler. Özellikle ince ve uzun vücut yapısına sahip bayanlarda zarafetlerini daha da ön plana çıkaran bu model hem düz tabanın rahatlığını hem de stilettonun şıklığını bir arada bizlere sunuyor.

Minik çapraz çantanızla kombininize kattığınız Fransız havasını kedi gözü gözlüklerinizle tamamlayabilirsiniz. Hem renk hem de desen konusunda cesur davrandığımız için düz renk bir şal veya eşarp tercih ederek aradaki dengeyi sağlayabilir ve rahatlık içinde şıklık dolu bir hafta sonuna yelken açabilirsiniz.

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir