Sosyal Medyada Sıra Kimde?

06 Şub 2016

 

Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük muhafazakar alışveriş sitesi Modanisa.com sosyal medya hesabını iki farklı kanaat önderine emanet etti. Önümüzdeki aylarda da devam edecek ‘Instagram Take Over’ projesinde yeni isimler Modanisa.com’da olacak.

2011 yılında kurulan, bugün 83’den fazla ülkeye 30 bin çeşit ürün ve 300’ü aşkın marka ile ulaşan Modanisa, Moda ve Stil Danışmanı Esra Seziş Kiğılı ve Moda Tasarımcısı Gönül Kolat ile  ‘Instagram Take Over Projesi’ gerçekleştirdi.

Tüm gün boyunca Modanisa instagram hesabını devralan Esra Seziş Kiğılı ve Gönül Kolat, günlük yaşamlarından sıcak ve samimi anlarını, gezdikleri yerleri anında paylaşırken, markanın koleksiyonlarından seçtikleri parçalardan oluşturdukları stillerinden detayları paylaşmayı da ihmal etmedi.

Hazırladıkları 5 farklı tesettür kombinin yanı sıra kadınlara ve modaya yönelik bilgiler de paylaşan ve büyük ilgi gören kanaat önderleri, bu bilgileri kendi sosyal medya hesapları dışında Modanisa.com web sitesinden de paylaşarak binlerce like (beğeni) aldı.

Esra Seziş Kiğılı

Esra Seziş Kiğılı’nın tercihi panço için tıklayınız.

gonul-kolat

Gönül Kolat’ın tercihi eşofman takımı için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir