Spor Tunik Modelleri

02 Tem 2015

Her geçen gün daha da gelişen tesettür giyim sektörün belki de en hızlı gelişen ayaklarından birisi de gençlere yönelik konforlu tasarımlar. Eskiden esnek olmayan kumaşlar, tek tip modeller ve saten gibi demode ve giyilmesi oldukça zor olan materyallerden ileri geçemeyen tesettür giyim modelleri şimdi çok daha renkli, çok daha çeşitli. Nihayet, her yaştan ve her zevkten insan kendine göre bir şeyler bulabiliyor.

Benim tesettürlü yaşıtlarımda görmeyi en çok sevdiğim modeller ise spor tunikler. Eşofmanın üzerine de giyseniz kotun üzerine de giyseniz sırıtmayacak, her türlü farklı yerlerde giyilebilecek rahatlıktaki tunikler… Uzunca bir model araştırmasından sonra en beğendiğim üçlüyü sizlerle de paylaşmak istedim.

tesettur-giyim-tunik-modelleri

Benin markasının bu üç renkli tuniği tam da bir önceki paragrafta anlatmaya çalıştığım türden bir tunik. Fotoğraftaki gibi şık bir çanta ve kumaş pantolonla kombinleyip arkadaşlarınızla buluşmaya, kot ve sırt çapraz çanta ile kombinleyip okula, eşofman altı ile kombinleyip spora gidebileceğiniz oldukça kullanışlı bir model.

tesettur-giyim-tunik-modelleri

Açıkçası her ne kadar ben kapşon ve başörtü ikilisinin biraz bunaltıcı bulsam da arkadaşlarımdan sürekli bununla ilgili beğeni sözleri duyduğum için bu modeli de koymak istedim. Yıllardır kapsonlu tişörtleri biraz uzun yapsalar da biz de giysik diyenler buyrun size 2015 model kapşonlu tunik, hem de renkleri de bu senenin trendlerinden.

tesettur-giyim-tunik-modelleri

Benim en beğendiğim model ise kesinlikle açık ara farkla Ekru’nun baskılı tuniği oldu. Ben tişörte ve eşofmana gri ve beyazı çok yakıştırıyorum, bu yüzden dolabımda sayısız gri ve beyaz tişört var. Sizin de bu parçalara dolabınızda yer açmanızı öneriyorum.

Ürünlere göz atmak ve sipariş vermek için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

 

 

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir