Stil Denizi'nde Keşif Turu

16 Kas 2015

Stil Denizi, moda dünyasındaki gelmiş geçmiş tüm stilleri görebileceğin bir deryadır. Elegant, retro, sofistike, hippie, grunge ve daha nicesi… Bu denizde o kadar çok model, renk ve desen var ki hayal bile edemezsin! Eğer sen de stil denizini keşfetmek istiyorsan, haydi gel tekneme beraber açılalım.

Baksana! Kültür aşığı – Tribal değil mi o?

Stil-denizi

Gerçekten de eski Afrika, Asya, Hint ve Latin kabilelerinin giyimini yansıtıyor bu stil. Sade ve karışık motifli etnik kıyafetler dikkat çekiyor!

Stil-Denizi-2

Modeller oldukça basit gözüküyor. Fakat kumaşların desenleri insanı bir kilim gibi dokuyor adeta. Geometrik desenler baştan sona sarıyor bedenini.

Stil-Denizi

Tribal, Stil Denizi’nin gerçekten de çok renkli bir stili. Kırmızı, gri, mavi, kahverengi ve daha fazlasıyla bir resim gibi boyuyor moda dünyasını…

stil-denizi

Bu stille beraber tarihe adım adım yaklaşıyorsun. Eski kültürlere misafir oluyorsun sanki.

stil-denizi

Elin kolun tribal stiliyle doluyor ister istemez. Her şey daha farklı bir anlam taşıyor.

stil-denizi

Rengârenk bir elbise giyiyorsun. Üstüne yeşil bir şal takıyor, ayağına kahverengi bir babet geçiriyorsun. Son olarak eline siyah bir çanta alıyorsun. Ve kendini buluyorsun! Hem bu kadar renkli hem de bu kadar sade hissettiren bir stil olabilir mi?

Stil-Denizi

Simit ile çayını bitir hadi! Denize bu kadar yakışan bir  ikili daha yok değil mi? Ama artık karaya dönme zamanı! Başka bir tekne turunda buluşmak dileğiyle…

[wa-wps]
Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Yorumlar

  1. Vahide Çiftçi diyor ki: Kasım 16, 2015 at 17:39:12

    Yazının içeriği kadar anlatım tarzını da çok beğendim. Keyifle okudum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir