Stil Sahibi Kadınlar ve Piknik Sepetleri

18 Ağu 2017

 

Çok severiz hafta sonu eşimizi dostumuzu alıp şöyle havadar havadar bir piknik yapmayı… Sabahın erken saati kalkıp hiç üşenmeden yola koyulur, mis gibi havada simidimiz, semaver çayımız ve kahvaltılıklarımızla! Sohbet, muhabbet eşliğinde oynanan oyunlarda cabası! Yorgunluk ve rehavet tam bastırınca etraftan gelen mangal kokusu ile iştahların tekrar açılması hali. Biraz yorgunluk çokça anı demek piknikler. Bu pikniklerde sizlere eşlik edecek stil sahibi kombinler ve piknik sepetleri önereceğim. Kombinleri bilmem ama bu sepetleri çok seveceksiniz. Düzenli ve temiz olması işinizi çok kolaylaştıracak.

Türkiye’de designstatehome.com internet sitesinden bulabileceğiniz bu sepetlere, yurt dışından Türkiye’ye kargo yapan internet sitelerinden de sahip olabilirsiniz.

Stil sahibi sepetler tabii ki stil sahibi kadınların elinde olacak. 🙂 İşte bu yüzden sizlere piknikte rahat edeceğiniz kobinleri de sunmak istedim.

Hasır şapkanız, güneş koruyucunuz, güneş gözlükleriniz, güzel anılar için fotoğraf makinanız… Hepsi hazırsa haydi pikniğe!

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir