Stil Sahibi Kadınların Dergisi: HAYYAT

04 May 2015

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Mayıs sayısını, gelin adaylarına özel olarak “Özel Düğün Sayısı” ile taçlandıran Hayyat Dergi; dolu dolu içeriği ile kadınlara moda ve stil konularında yön vermeye devam ediyor. Hayyat Medya tarafından hazırlanan Hayyat Dergi; aynı zamanda sektörün öne çıkan firmalarına büyük bir özen ve titizlikle hazırladığı kurumsal dergiler ile de adından söz ettiriyor.

Düğün ve düğüne dair herşeyi bu ay içeriğine taşıyan Hayyat Dergi; gelinlikten gelinlik aksesuarlarına, düğün mekanlarından balayı rotalarına kadar geline dair ne varsa sayfalarına taşıyor. Ayrıca mezuniyet heyecanı yaşayan öğrencilerin ve yaz dönemi gelirken davetlerde ne giyeceğini düşünen kadınların da unutulmadığı Mayıs sayısında en güzel davet elbiseleri ve aksesuarları da yer alıyor.

HAYYAT_KAPAK_MAYIS_2015

Salt Palazzo Dönemi

Her ay dolu dolu moda ve stil sayfaları içeriği ile dünya trendlerini ve en son modelleri sayfalarına taşıyan Hayyat Dergi’de bu ay palazzo pantolonlar mercek altında. Skinny pantolonlara veda, palazzo pantolonlara merhaba diyen Hayyat Ekibi; sezonun parlayan yıldızı bol pantolonlar ile farklı kombinler hazırlayarak stil sahibi kadınlara fikir ve önerilerde bulunuyor. Stil sahibi parçalar, en son trendler, kombin önerileri ve bahar modası ile dolu sayfaları okumadan alışverişe çıkmamanızı öneriyoruz.

“Muhafazakar Bir Kadınım”

İlk anneliğini 20 yaşında, ikinci anneliğini ise 41 yaşında tadan Yeşim Salkım, Hayyat Mayıs sayısında kendisi ve ailesi ile ilgili merak edilenleri yanıtladı. Mesleki başarılarının yanı sıra iyi bir anne ve iyi bir eş olan Yeşim Salkım; kızları ve evliliğini anlatırken, daha önce hiç açıklamadığı imam nikahlarına ait ayrıntıları da Hayyat Dergi okurlarına özel olarak anlattı.

Hayyat_Dergi_Mayis_Sayisi_Yesim_Salkim

Normal bir aile hayatı olduğunu ve geleneksel değerlerine sahip çıkarak büyütüldüğünü ve kızlarını da bu eksende büyüttüğünü özellikle vurgulayan Yeşim Salkım, muhafazakar bir kadın olduğunu söyledikten sonra sözlerine şöyle devam ediyor: “Hamilelik dönemimde çok namaz kıldım. Ben namaz kılan bir kadın değilim ama kendimce inançlı bir kadınım. Sıkıntılı süreçlerde her zaman ve her zaman tek yaptığım ağlayarak dua etmek oldu. Tek sığınacağınız Yaradan’dır ve size oradan bir yardım geleceğini bilirsiniz.”

Röportaj: Hayyat Dergi İmtiyaz Sahibi Zeynep Hasoğlu 

 

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. […] Yeşim Salkım Hayyat Dergi Mayıs sayısı için verdiği röportajda, geleneksel değerlere sahip çıkan biri olarak büyütüldüğünü, kızlarını da bu eksende yetiştirdiğini söyledi. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir