Stil Sepet Atölyesi-Showroom

26 Ağu 2014

stilsepet-11

Kişiye özel tasarımlar ile beraber özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmayan Stil Sepet Ailesi, hazırladıkları birbirinden şık ve farklı ürünleri beğenilerinize sunuluyor.

Stil sepeti, bindallı, kına malzemeleri, kına tepsisi, nikah şekerleri, bebek sepeti, bebek şekeri, anı defterleri, kapı süsü, çerez sepeti, afiş, nedime mumu, nedime tac-ı, üç katlı Osmanlı Tuğralı kına tepsisi ve daha bir çok tasarımları ile özel günlerinize renk katıyor. Sümeyye Göker annesi ile birlikte çıktığı bu yolda, tasarımlarına her gün bir yenisini katarak emin adımlarla ilerliyor. İstanbul-Eminönü’nde bulunan Showroom kapılarını bizlere açtığı için teşekkür ederiz.

Stil Sepet Showroom görsellerini sizlere sunmaktan keyif alıyoruz. Ürünleri beğeneceğinize eminiz. 🙂 Sipariş vermek için facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca muhteşem manzalı stil sepet atölyesine uğramanızı tavsiye ederiz. Boğaz manzaralı atölyede kahve eşliğinde istediğiniz konsepti görüşebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

stilsepet-13

stilsepet-kina-sepeti stil-sepet-1 stilsepet-2 stilsepet-6 stilsepet-8 stilsepet-10 stilsepet-11 stilsepet-14 stilsepet-15 stilsepet-18 stilsepet-19 stilsepet-20 stilsepet-21 stilsepet-22 stilsepet-23 stilsepet-24 stilsepet-25 stilsepet-26 stilsepet-28 stilsepet-30 stilsepet-31 stilsepet-32

tesetturgiyim.com olarak siz değerli ziyaretçilerimizi önemseyerek, bu tip showroom, butik, mağaza tanıtımlarıyla özel günlerinize renk katabileceğiniz farklı önerileri sunmaya devam edeceğiz. Güncel olarak sayfamızı takip etmeye devam edin ve bizim keşfettiğimiz yeniliklere sizlerde katılın.

Stil Sepet Showroom iletişim bilgileri: 531 768 30 83 – 536 762 92 33 e-mail: stilsepet@gmail.com

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir