Stiliyle İlham Veren Potter Kızı

13 Şub 2018
Geçtiğimiz günlerde Nicole Kidman’ın muhafazakar stilinden söz etmiştik. Bu kez yine bir Hollywood yıldızı olan Emma Watson’ın muhafazakar stilini yazı konusu yapacağız.
Harry Potter filmi ile akıllara kazınan Watson, günlük hayatında ve kırmızı halı sitilinde muhafazakar tasarımları tercih eden isimlerden birisi. Kahvenizi de aldıysanız Emma Watson’ın muhafazakar stiliyle günlük kombin önerilerine göz atabiliriz.emma-watson-muhafazakar-kombinleri
Emma Watson günlük hayatında genellikle sanki bizden birisiymiş gibi sade parçalar giyiyor. Kombinlerinde sıklıkla koyu renkleri, gri ve siyah tonlarını seçen Emma Watson,  rahat ve şık bir stili tercih ediyor. Geniş ve salaş kazaklar, rahat jean pantolonlar ile siz de kolaylıkla Emma  Watson’ın günlük stilini gardırobunuza adapte edebilirsiniz.
emma-watson-muhafazakar-kombinleri
Günlük stilinizde daha renkli kombinleri tercih ediyorsanız Emma Watson’ın eğlenceli stiline göz atabilirsiniz. Son senelerde oldukça trend olan salopetler ile Emma Watson’ın muhafazakar stilini gardırobunuza taşıyabilirsiniz. Beyaz gömlekler ve küçük çapraz çantalar ile tamamlayabileceğiniz kombin ile hafta sonu stilinde Emma Watson’dan ilham alabilirsiniz.
emma-watson-muhafazakar-kombinleri
Şık kombinleriniz için de Emma Watson’ın muhafazakar stilinden esinlenebilirsiniz. Daha şık olmak istediğiniz günlerde kaşe paltolar ve pelerinlerden yararlanabilirsiniz. Bu kombinleri gömlek tunikler ve dizüstü çizmelerle tamamlayabilirsiniz. Aksesuar olarak inci kolyeler, ipek şallar ve şık çantalardan faydalanarak şık kombinlerinizi zenginleştirebilirsiniz.
[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir