Studio BBTLB Tasarımları Artık Betül Aslankaya Butikte!

26 Ağu 2014

İstanbul’un en sevilen butiklerinden biri olan Betül Aslankaya Butik, 2014 ilkbahar yaz sezonuna yeni koleksiyonu ve yeni tasarımcılarla giriş yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk tesettür giyim koleksiyonunu görücüye çıkaran Betül Aslankaya, 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu ile müşterilerinden ve takipçilerinden tam not almıştı. Yaz sezonunda adından söz ettirmeye devam eden Betül Aslankaya, bugün (20.06.2014) müşterilerini bir sürpriz ile buluşturdu. Studio Bbtlb olarak tanıdığımız bir marka olan Betül Gedik’in tasarımlarını boutique bünyesine alarak, müşterileri ile bir araya getirdi. Bildiğiniz üzere Bbtlb tasarımlarına, e-ticaret sitesinden online alışveriş ile ulaşılabiliyordu. Artık Başakşehir’de bulunan Betül Aslankaya butikten de ürünler satışa sunuluyor.

Betül Aslankaya ile BBTLB birlikteliğinin kutlandığı bu özel günde; ürünlerde ciddi rakamlarda indirimler uygulandı. Müşteriler hem ikramlar eşliğinde tasarımcılarla sohbet etme imkanı buldu, hem de özel kampanya sayesinde avantajlı alışveriş yapma imkanı buldular.

Bizde bu güzel buluşmanın hayırlı olmasını ve bol bereketli kazançlar dileriz.

Organizasyondan sizler için hazırladığımız görseller;

betul-aslankaya-butik-bbtlb-4

betul-aslankaya-butik-bbtlb-8

betul-aslankaya-butik-bbtlb

betul-aslankaya-butik-bbtlb-2

Cıvıl cıvıl renklerle BBTLB tasarımları sizlerle buluşmayı bekliyor.

betul-aslankaya-butik-bbtlb-5

Mine’nin dünyası çikolata ve söz baloncukları özel buluşmaya renk kattı. Mine’nin dünyasını keşif için tıklayınız.

betul-aslankaya-butik-bbtlb-7 betul-aslankaya-butik-bbtlb-9 betul-aslankaya-butik-bbtlb-10 betul-aslankaya-butik-bbtlb-11 betul-aslankaya-butik-bbtlb-12 betul-aslankaya-butik-bbtlb-15

Betül Aslankaya Butik Adres: Başakşehir 5.Etap Terasium Avm 2. Kat

Telefon: 0212 488 48 00

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir