Süeti Es Geçmeyin

20 Nov 2016

 

Geçen sezondan beri gün geçtikçe popülerliğini arttıran süetin yükselişi devam ediyor. Ünlü markaların 2016-2017 sonbahar kış koleksiyonlarında süet kumaşa geniş yer vermesi, süet severlerin ilgisini topluyor. Önceleri sadece ceketlerde görülen süet, yerinde duramayıp tüm parçaları ele geçiriyor. Elbise, etek, tunik, gömlek, hırka, ayakkabı, çanta ve daha nicesi dolapları doldurmaya başladı bile.

70’li yıllarda da oldukça popüler olan süet, eski günlerine geri dönüşünün sinyallerini veriyor. “Retro benim stilim” diyorsanız; bu kumaşla baştan aşağı kuşanabilirsiniz. Birbirinden güzel elbiseler bu konuda size yardımcı olacaktır.

suet-elbise2 suet-elbise

Kışın soğuğunda üşüdüğünüz zaman hemen sırtınıza alacağınız süet  hırka ve pançolar kumaşıyla bedeninizi, renkleriyle içinizi ısıtıyor.

suet-panco suet-hirka

Bir tür deri olan süet farklı tasarımlarla moda dünyasına göz kırpıyor. Bedenleri zarifçe sararken, şıklığından da ödün vermeyen etekler oldukça iddialı.

suet-etek suet-etek2

Süet denilince akla ilk gelen bohem tarz. Özellikle toprak tonlarındaki parçalar tam bir bohem havası estiriyor. Eğer siz de bu havanın içinde yaşamak istiyorsanız, kendinizi süete bırakın. Rahat, özgür ama bir o kadar da kendinden emin tuniklerle kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

suet-tunik suet-tunik2

Kışın soğuk yüzünü iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde, bot ve bootie seçiminizi süetten yana yaparak farkınızı gösterebilirsiniz. Üstelik her stile uygun modeli bulmak mümkün.

suet-bootie suet-bot

“Şıklık detaylarda gizlidir” sözüne ithafen süet çantaları da göz ardı etmeyin. Birbirinden güzel tasarımlara dolabınızda yer açın.

suet-canta2 suetcanta

Bottan çantaya, tunikten elbiseye ve daha bir çok ürün grubuna Modanisa.com’dan ulaşabilirsiniz. Keyifli günler!

[wa-wps]
Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *