Sultani Yegâh Kaban-Panço Modelleri

30 Ara 2014

“Kıyafet seçiminde de doğru karar stratejiktir. Doğru karar, doğru seçimler; seçmesini bileni, beğenme ve beğenileni bulma yeteneğine sahip olanı, bilinçli kullanıcıları sağlıklı atmosferlere, manyetik ortamlar oluşturarak da başarı kapılarına ulaştırır. Doğal materyallerle tasarlanan ürünler; kullanıcılarına kendine güven, başarıya giden yolda motivasyon, saygınlık, gücün sergilenmesi, etkinliği ile de bolluk bereket getirir. Günümüzde de ürünlerdeki estetik, işlevsel, ulaşılabilir maliyetler balansının tesisi, tasarımın ilkeleri olarak mutlak uygulanmalıdır. Ancak hedefleri olanların tercih ettiği, teknik tasarım çözümlemeleri yapılmış, yapısal karakterli, özgün tasarımlar, marka firmalarda ayrıca işinin uzmanı kadrolar tarafından üretilmektedir”.

Ürünleri ayrıntılı incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Sultan-ı-Yegah islemeli-pelerin-yavruagzi--sultani-yegah-99679-1 kapsonlu-kasmir-pelerin--kemik-sultani-yegah-99675-2 yakasi-kemerli-panco--orta-gri--sultani-yegah-99667-1Sultan-ı-Yegah-Modanisa fiyonk-yaka-kasmir-kaban--gul-sultani-yegah-93941-1 kasmir-kaban--vizonsiyah--sultani-yegah-93945-2 yakasi-bagcikli-kasmir-kaban--bordo--sultani-yegah-93954-1

Kuruluşu 1980 lere kadar uzanan, Tekoğlu ailesi tarafından kurulan grup firmalarımızın devamı olan “Sultaniyegah İstanbul Ltd. Şti”  Servet Tekoğlu yönetiminde yünlü ve fantezi kumaş imalatında ihtisası, yüksek seviyede bilgi birikimi, uzun yılların tecrübesi, ileri teknoloji kullanma kabiliyetleri, akademik çalışmaları ışığında kullanılan yüksek kalite, tematik tekstil projeleri ve tesettür giysi üretiminde de hizmete devam etmektedir.

Sultaniyegah İstanbul Tekstil Tasarım Ltd.Şti. Giysi üretiminde Osmanlı geleneksel sanatlar kaynaklı, yenilikçi, özgün, akıllı tasarımlarında kaşmir, yün, yün-sentetik, ipekli, viskon, keten, pamuklu, micro flament, natürel ve ileri teknoloji ürünü materyallerle moda trend konseptinde ürünler üretmektedir.

Servet Tekoğlu

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. markanın kumaşları hakikaten çok kaliteli, iki tane pelerin aldım ikisini de çok severek kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir