Şüşütown 2014-15 Sonbahar/Kış ''Martı ve Eminönü'' Koleksiyonu

02 Oca 2015
Genç tasarımcı Şüheda Aydın Pehlivan Bereketli Hilal ve Haliç koleksiyonun ardından yine farklı ve zenginleşen bir koleksiyonla kışa renk katıyor.
Tasarımcının “Martı ve Eminönü” adını verdiği yeni koleksiyonda, Eminönü silüetleri ve özgürlüğü arayan tutkulu martı Jonathan Livingston’a göndermeler iç içe geçiyor. Büyük bir titizlikle hazırlanan bu özel tasarım desenler; Şüşütown tasarımlarına enerji veriyor.
Floral, etnik ve geometrik desenler, martı ve camii silüetleri ile sezonu hareketlendiren Şüheda Aydın Pehlivan, koleksiyonda lacivert başta olmak üzere hardal, mürdüm, yeşil, lacivert, siyah, camel gibi kışa ait renkler kullanıyor.
 pr_02_918_maxsusutownpr_01_908_maxpr_01_915_maxpr_01_916_maxSusutown-marti-eminonupr_02_919_maxpr_02_920_max
Daha Yükseğe!
Eşarplar, şallar ve kumaşlarda martı ve Eminönü’nün simgeleşen yapıları hakimken; trençkotlar, kabanlar ve pançolar koleksiyonun tamamlayıcı parçalarını oluşturuyor. Markanın vazgeçilmezi pançolar, bu sezon hem spor hem klasik kıyafetlerinize yepyeni bir stil kazandıracak.
Yeni sezonun elbiseleri ise hem şık hem de cool bir hava estirecek. Tek parça ürünle şıklığın yakalandığı, bayanların kurtarıcı parçası tunikler bu koleksiyonda da sizlerle…
Tasarımlarında mimariden ilham alan Şüheda Aydın Pehlivan‘ın Martı ve Eminönü koleksiyonunda da sert formlar dikkat çekiyor. Omuzlarda kullanılan takma kollar ise yuvarlak hatlarıyla kubbeyi anımsatıyor.
susutownsusutownsusutown
Global Üniversiteli Girişimcilik Yarışması Sosyal Etki Kategori 1. si ve Ekonomiye Katkı Ödülü alan tasarımcının farklı desen ve renk alternatiflerinin yer aldığı “Martı ve Eminönü” koleksiyonunu incelemek için www.susutown.com/ adresine girebilir, üzerinizde denemek ve yakından görmek için showroomu ziyaret edebilirsiniz.
[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. […] moda tasarımcısı Şüheda Aydın Pehlivan; geçtiğimiz sezon Martı ve Eminönü ismini verdiği koleksiyona imza attı. Başarılı tasarımcının, Martı Jonathan […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir