Şüşütown

12 Nis 2015

Şüşütown markanın kurucusu Şüheda Aydın Pehlivan, 1990 doğumlu. Bilgi Üniversitesi Finans Bölümü mezunu olduktan sonra Moda Tasarımı eğitimini Fransız okulu Esmod’da alan tasarımcı, ünlü drapaj ustası Nil’s Christian’ın da öğrencisi olmuştur. Ayakkabı tasarımı, Sinema ve Tv için kostüm styling eğitimi sonrasında İstanbul Moda Akademisi’nde (İMA) Moda Yönetimi eğitimi almıştır.

2011 yılında şallarla başlayan serüvenin arkasından ünlü bir tesettür markası haline gelen Şüşütown muhazafakar genç hanımlara hitap ediyor.

Şüşütown tasarımlarından birkaçı…

pr_01_870_max pr_01_897_max pr_01_916_max pr_03_906_max

Tasarımcının koleksiyonlarında şal, panço ve tunikler ağırlıktadır. Markanın şal fiyatları 69,90 ile 99,90 TL arasında değişmektedir.  Özel günler için tesettür abiye fiyatları ise 250-350 TL arasındadır. Diğer ürünlerin fiyat aralığı ise ortalama 48 TL ile 220 TL arasındadır.

Şüşütown ürünlerine susutown.com adresinden ve butiklerden ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir