Sweatshirt Kombinlemenin 3 Yolu

29 Mar 2017

 

Bahar mevsimi buralarda biraz sert geçiyor. Hani bir deyim vardır ya; “Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır.” diye, aynen o hesap. Bu değişken mevsimlerde palto çok kalın, hırka ise çok ince geliyor. Hal böyle olunca da birçoğumuz sweatshirtler ile bu dönemleri geçirmeye başlıyor. Nefes alan dokuları ve sıcak tutan kumaşları sayesinde sıcak-soğuk bahar günlerinde adeta birer kurtarıcı olarak yardımımıza yetişiyorlar.

Peki çeşit çeşit sweatshirtleri tesettürlü kadınlar nasıl kombinleyebilir? Neyi, nasıl ve ne ile kullanmalıdır? Bu soruların ve çok daha fazlasının cevabını yazımızda bulacaksınız. Sizlere sweatshirt modellerini üç farklı tarza göre nasıl kombinleyebileceğinizi sezon trendlerinden ipuçları vererek göstermeye çalışacağız. İşte ilk kombinimiz;

Asker yeşili kombin önerisi

En klasik ve ilk akla gelen şekilde kombinleyerek başlayalım dedik. Isınma turlarını atlattıktan sonra çok daha farklı tarzlarda sweatshirt nasıl kullanılır hep beraber göreceğiz.

Asker yeşili bu sezon en sık karşılaşacağımız renklerden biri. Military tarzıyla bağdaştırdığımız renk artık her tarzda üründe karşımıza çıkıyor. Bu yeşile en çok yakışan renkler de siyah ve toprak tonları. Genelde bir rengin hakimiyeti moda otoritelerince pek tercih edilmez. Ancak bu durum içinde bulunduğumuz sezon için geçerliliğini kaybediyor. Tek renge ağırlık verdiğiniz kombinleri birkaç renkli ve orijinal aksesuarlar ile canlandırabilirsiniz.

Çizgili etek kombin önerisi

İkinci kombin de modanın farklı olmayı seven asi kadınlarına gelsin! Renk ve desenler bu sene her yerde. Multi pattern sezonun en önde giden modalarından birisi. Siz de farklı renk ve desenleri bir arada kullanmaya çekinmeyin. Renkli parçaları bir arada kullanarak modaya hüküm edin.

Sezonun bir diğer dikkate değer modası ise slogan baskıları. Raflarda sıkça karşılaşacağımız yazı baskıları belki de en çok sweatshirlere yakışıyor. Siz de bu trendi bir  diğer moda ile karıştırıp günlük kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Crop topları yüksek bel etekleriniz ile kullanmayı deneyin.

Bol pantolon kombini önerisi

Sıra geldi sonuncu kombinimize. Modayı yakından takip etmeyi seviyor musunuz? Moda sizin için kendinizi ifade etmenin bir yolu mu? O halde bu kombinimiz tam size göre! Tezat renkleri bir arada kullanın. Desenleri kullanmaktan da çekinmeyin. Sezonun trend parçalarını bir arada çok güzel!

Daha önce hazırladığımız tesettür giyim kombin önerilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir