Takılarla Kıyafetlerinize Farklılık Katmak

09 Ara 2016

 

Giyimin artık bir ihtiyaçtan çıkarak estetik kaygıya dönüşmesi insanları sürekli yenilik arayışına sevk ediyor. Güzel görünmek, uyumlu olmak ve şık durmanın rahatlığını kıyafetlerde yaşamak istenmesi oldukça normal bir hale dönüştü. Ancak rahatlık ve minimal görüntü son dönemlerde oldukça ön planda yer alıyor. Günlük koşuşturmanın içerisinde rahat giyim insanların tercihlerinin başında geliyor. Peki, bu rahat ve sade kıyafetlerin içerisinde nasıl şık olabilirsiniz? Elbette çeşitli aksesuarlar sayesinde bunu dengelemek ve güzelleştirmek mümkündür. Hatta takılarınızla ön plana çıkmayı sağlamanız ruhunuza da çok iyi gelecektir. Öyleyse sizin için seçtiğim takılarla günlük koşuşturmalarınıza bir hareket katma zamanı…

Bir yüzük ile minimal tarzınız hareketlensin. Gümüş ve Mardin işi olan bu yüzük üzerindeki motifler oldukça ilgi çekiyor. Takıların size katacağı farklılığı bir süre sonra fark edeceksiniz.

Sade ama bir o kadar şık gümüş yüzüğe ne dersiniz? Kıvrımları ile ortayı çıkmış deseni ayrı bir hava katıyor.

247350-2

İkili yüzüğün havası tüm tarzınızı anında değiştirecek. Hatta başka bir takı takmaya bile ihtiyacınız olmayacak. Parmaklarınız arasındaki kıvrımı ile anında farklı bir hava yaratabileceksiniz.

Bileklik kullanmayı tercih ediyor ve hem sadelik, hem şıklık arıyorsanız günlük koşuşturmalarınıza renk katacak.

247338-2

Sıradışı bir bileklik ile güne hazırlanın. Artık ne giysem derdini takılarınızla tamamlamanız yeterli gelecek. Hayatın renkleriniz ve desenlerini birkaç takı ile üzerinize taşımanın keyfini yaşayın.

231446-2

Bazı aksesuarlar istediklerinizin çok daha fazlasını karşılayacak. Tıpkı bu kolye modeli gibi… Daha farklı modelleri görmek istiyorsanız tıklayın…

 

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir