Tam Anlamıyla Benzersiz Ebruly

11 Eki 2015

Ebru sanatı, adını Farsça’da “Bulut, bulut gibi” anlamına gelen Ebri’den almış. Kağıdın icat edilmesinden itibaren, ebru sanatını icra edenler günümüze dek aynı tutkuyu hissetmeye devam ettiğini görüyoruz. Tekrarı olmayan desenler, verilen büyük emeğin güzel bir karşılığıdır. Ebruly, bu desenleri sanatseverler ile paylaşıyor. Benzersiz olmalarının hissettirdiği ayrıcalıkla eşarp tutkunlarını tanıştırmayı amaçlayan Ebru Uygun ve Ebru Peker Ataç, sanatçı ruhunu çanta ve tuniklere de yansıtıyor. Ebruly markasının tasarımcılarıyla ilgili detaylı bilgi almak için röportaja tıklayınız.

z--143534-1

Her desen kendine has bir yapıya sahip. Benzersiz olmasının yanında, ipek ve yün gibi üstün kalite kumaş tercihi ön planda tutuluyor.

İpek Şifon Şal: 250.00 TL

z--149997-1

Ebru sanatının geçmişten gelen özgün görünümü, yenilikçi bir ruhla birleşiyor. Ebruly markasını farklı kılan, ebru sanatı ile teknolojiyi bir arada kullanması.

Eşarp: 150.00 TL

ipek-vual-sal--karisik-renkli--ebruly-131749-131749-4

Hem şık hem de zarif bir görünüm için, trençkot ve kaplarınızın yakalarında Ebruly marka şalları kullanabilirsiniz. Bu görünümü tek renk eşarp ve şal ile tamamlayarak, farklı bir stile imza atabilirsiniz.

İpek Vual Şal: 74.90 TL

z--150012-3

Moda ile kısıtlı kalmak istemeyen, beklentisi yüksek  hanımların gözdesi Ebruly, geniş desen alternatifleri ile sanatçı ruhunu yansıtmaya devam ediyor. Koleksiyona bakarken, kendi stilinize katacağınız bir parça mutlaka olacaktır…

Eşarp: 150.00 TL

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir