Tarz Sahibi Büyük Beden Ürünler

25 Oca 2016

 

Bazı büyük beden tesettür giyim markaları var ki farklı tasarımları ve özenli koleksiyonları ile sektöre gerçekten de bambaşka bir soluk katıyor. Benim için bunlardan birisi de Müsemma markası. Büyük bedende genellikle ürünler belli bir yaşın üzeri düşünülerek tasarlansa da, özellikle tesettür giyimde bunun daha sık görüldüğünü düşünüyorum.  Bu sebeple moda sektöründe yer alan bu açığı kapatmaya çalışan markalardan birisi olduğu için de, Müsemma’nın oyun değiştiren markalardan birisi olduğuna inanıyorum.

name-kap--siyah--musemma-176418-1

Bahsettiğim şeyi size en iyi gösterecek ürünlerinden birisi Name kap. Kol ve göğüs kısmı kilim desenleri ile bezenmiş kapın en orijinal kısmı ise püskül detayları. Renkli ve orijinal tasarımları seven hanımların çok beğeneceğine inanıyorum.

zara-kap--siyah--musemma-176398-1

Zara model düz kap ise, bu sene en trend olan dış kıyafetlerden birisi olan büyük cepleri ve erkek yakası ile sezonun en gözde parçalarından birisi olmaya aday.

zuhal-ceket--siyah--kiremit--musemma-176395-2

Etek üstüne giyebileceğiniz Zuhal ceket, sezonun diğer bir trendi olan kilim desenleriyle bezenmiş. Kullanışlı toprak tonları her gardırobun vazgeçilmezlerinden değil mi?

burcin-esofman-takim--hardal--musemma-164902-1

Marka tabii ki sadece dış kıyafet üretmiyor, üretimini yaptığı şeylerden birisi de belki de büyük bedende bulmanın en zor olduğu şeyler, yani eşofman takımları. Burçin eşofman takımı, spor yaparken de tarzından ve şıklığından ödün vermeyen hanımlar için birebir.

beren-panco--zumrut--musemma-176424-1

Bu sene pançoların ne kadar moda olduğunu fark etmeyenimiz yoktur. Müsemma markası pançolara da bir farklılık katmayı başarmış. Deri biye detayı ve yakasındaki kemer detayı ile genç hanımların severek kullanacağı parçalardan birisi…

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir