Tarz Sandaletler

31 May 2015

Hanımlar Merhaba.

Sandalet severlerin hastası olacağı yeni model sandaletlerden bahsedeceğim. Hepimiz özgünlüğü severiz değişik ve güzel olanlar her zaman biz bayanların dikkatini çekmiştir. Şimdiye kadar da sandalet modellerinden birçoğunu severek kullandık hayran kaldık, kimilerinde gözümüz kalmış kimilerine aşık olmuş bile olabiliriz. Sandaletlerin bizde bıraktığı yaz esintisi, kombinlerimize kattığı ferahlık ve şıklık göz ardı edilemez.

Modanisa‘ya yeni gelen sandaletler koleksiyonunuza eklemeniz gereken cinsten 😉

sandaletTesettürlü bayanlar için bilek boy pantolon ve eteklerle kullanılabilecek olan bu modeller,  rahatlığı ve helen tarzını seven bayanların da vazgeçilmezi olacak.

sandaletKahverengi ve deri sandalette bir araya geldiği zaman, kullanımı kolaylaşan ve hemen hemen tüm kıyafetlerinize aynı renk deri bir çanta ile uyum sağlayan bir ayakkabı meydana getirir.

sandaletKeza siyah biraz daha göze çarpıcı gelse de, uyum sağlama noktasında taba rengi ve kahverengi sandaletlerle rakip olur. Ancak siyah her zaman bir tık daha ciddi ve çarpıcıdır.

sandaletGümüş, dore  vb.  renkler, daha feminen görünen kombinler için idealdir. Veya yaz akşamlarında dışarı çıkacağınız zamanlarda, basit bir eteği  veya pantolonu biraz daha ağırlaştırmak için birebirdir.

sandaletÇiviler , püsküller gibi detaylar hangi parçada kullanılmış olursa olsun, kendilerine has bir tarz oluştururlar. Örneğin, çiviler gotik tarzın vazgeçilmezidir ancak sandalette kullanılmış ve beyazla bir araya gelmişse, gladyatör-retro havasını ayaklarınızda bulursunuz.

sandaletMakul fiyatlardan sahibine kavuşmak isteyen bu sandaletlerin daha başka bir çok rengi ve modelini linkte tıklayarak inceleyebilirsiniz. >>> http://goo.gl/8qVUkM

Paylaş

Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden tam burs ile mezun olan Amine Nurgül Yanıkkaya, şu an aynı üniversitede Tekstil ve Moda Tasarımı son sınıf öğrencisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir