Tekbir'den Yeni Bir Marka ESRA TEKBİR

26 Ağu 2014

 

İlklerin markası olan Tekbir giyim, bünyesinde hazırladığı yeni koleksiyonu ile siz müşterilerinin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyor. Trendleri takip eden, modern, kendine güvenen kadının markası olarak kurulan, Esra Tekbir 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonuyla sizlerle buluşmaya hazır. “Esra Tekbir”, sıradanlıktan sıkılmış hanımlar için farklı seçenekler sunuyor.

Esra Karaduman Uzun, son beş yıldır hazırladığı koleksiyonlarla beğeni topluyor. “Esra Tekbir” markası altında da sıradanlıktan sıkılmış bayanlara farklı seçenekler sunuyor. İş hayatında aktif rol sergileyen, davetlere ve organizasyonlara katılım sağlayan, günün yoğunluğu içinde aradığı şıklığı ve rahatlığı bulmak isteyen bayanlara hitap eden 2014 koleksiyonunda, feminen detaylarını maskülen kesimlerle mükemmel bir uyum içinde sizlere sunuyor.
Veysi Demir ve Esra Karaduman Uzun önderliğinde hazırlanan koleksiyonda; Akdeniz ve Tropik temalar ilham alınarak çalışıldı. Tecrübeli ve bilgili ekip ile hazırlanan koleksiyonda Akdeniz multi colour renklerin uyum içerisinde dans ettiği desenleri ile Tropikal temalarla hazırlanan koleksiyon sınırlı sayıda üretilerek, seçilmiş olan Tekbir Giyim mağazalarında sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Esra Karaduman Uzun: Kingston University of London’da ‘Fashion Design’ eğitimi alarak 5 yıldır tasarımcılık yapan Esra Karaduman Uzun, ikinci kuşak Tekbir yöneticilerindendir. Hayalini kurduğu Esra Tekbir’i sizlerle buluşturmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Veysi Demir: Creative Director Veysi Demir, London Collage Of Center Saint Martins’te eğitim almış ve Londra’da ve Türkiye’de alanında bir çok firmayla freelance olarak çalışmakta; projelerini, sonuna kadar büyük bir heyecan ve tutkuyla üstlenmektedir.

esra-tekbir-2014-ilkbahar-yaz-koleksiyonu

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir