Text Widget
Interactively incentivize team driven markets and accurate meta-services. Progressively engage cutting-edge catalysts for change after efficient potentialities. Professionally generate extensive process improvements for process-centric niche markets. Dramatically initiate end-to-end niches whereas integrated best practices. Professionally envisioneer ethical results rather than team building synergy.
Recent Works

Tesettür Eşofman

“Yürüyüşe çıkalım mı?” sorusu tesettürlü hanımlar için cevabı birçok soru içeren bir cinstendir, zira en eşofmanımsı kıyafet ihtimallerini gözden geçirmeniz gerekir. Hava sıcaksa durum daha da vahim bir hal alır. Rahat hareket etmenin yanında terletmeyen spora uygun kaç kıyafet var ki?

Çok özür dileyerek, yürüyüşe çıkmama bahanelerinizden biri olan “giyecek bir şeyim yok ki” kısmını almaya geldim. Tesettür eşofmanları var artık efendim, hem de öyle tek bir model de değil. Seçenekler arasından gönlünüzce seçmeniz mümkün. Üstelik rahatlık her bedenin hakkı diyerek, çoğu modelde büyük beden hanımları da unutmamışlar. Lafı daha fazla uzatmadan örneklere geçiyorum.

mayovera-tesettur-giyim

Eşofmanda gri en sık görülen renk olsa da, dantel dokunuşuyla bambaşka bir boyuta taşımak mümkün.

Odema-Esofman

Güneşli saatlerde sıcağı daha az hissetmenizi sağlayacak açık mavi takımın lastikli bilekleri sayesinde, kollarınızın açılmasını dert etmeden rahatça hareket edebilirsiniz.

Sementa-tesettur-giyim

“Kısa kıyafetlerle rahat edemiyorum” diyorsanız onun da kolayı var, eşofman kap emrinize amade.

tesettur-esofman

Siyah beyaz birlikteliği her yerde farkını gösteriyor, kapüşonlu olması da ayrı güzel.

Sementa-Tesettur-Giyim

Marin esintili kıyafetler en çok bahara ve yaza yakışıyor efendim.

Zevkinize göre giyeceğiniz eşofmanlarla zevkli yürüyüşler…

Share

hanımzade

Önerilen Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir