Tesettür Giyim Büyük Beden Modelleri

28 Ara 2015

Tesettür giyim büyük beden kıyafet seçimi her açıdan daha zorlayıcıdır. Sayılı seçenek arasında tarzınızdan ödün vermeyen, fazlalıklarınızı kapatan, rengi yakışan, giydiğiniz ortama uyan parçalar bulmanız gerekir. Söz konusu dış kıyafet olduğundaysa işler daha da karmaşık bir hal alır çünkü, seçenek çok daha azdır. Tekstil sektörü büyük beden hanımların zevkleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayana kadar elimizdeki seçeneklere göz atmaya ne dersiniz?

semra-ferace--yesil--henna-elisa-164300-1

Yünlü kumaşı sayesinde soğuklarda giy çık parça olmaya aday Semra Ferace, dökümlü modeli sayesinde iç kıyafetinizin kalın olmasına da olanak sağlıyor.

fermuarli-kap--siyah--ipekdal-160981-6

Geometrik deseni ve metal detaylarıyla spor şıklığınızı tamamlayacak İpekdal kap modelinde fermuar pratikliği ihmal edilmemiş. Ütülü pantolon ve ipek şalla özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz kapı, günlük olarak da kullanmanız mümkün.

ince-kece-sanel-kap--camel--soydan-guner-169163-10

Asimetrik kesimiyle göz dolduran keçe kap, günlük koşturmacanızda rahatlık sağlayacak. Ürünün beden aralığı 38-48’dir.

dore-dugmeli-petek-dokumali-pardesu--siyah--vivezza-121876-121876-6

Gardıroplarımızın en garanti ve uyumlu parçaları şüphesiz ki siyah renkte olanlar. Dilediğiniz her renk pantolon ve şalla kombinleyebileceğiniz pardesü, günlük kıyafetlerin pratikliğiyle de özel günlerin detaylarıyla da bütünlük sağlıyor. Ürünün beden aralığı 35-52’dir.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir