Tesettür Giyim Büyük Beden Şıklığı

21 Ara 2015

Büyük beden tesettürlü bayanların en büyük sıkıntısı kendilerini mutlu hissedeceği kıyafetleri bulmakta zorlanmaları. Oysa ki bayanlar giyinerek kendilerini şımartır. Güzel giyinmiş bir bayan öz güveni yüksek, mutluluğu yürüyüşüne yansıyandır. Durum böyle olunca, Modanisa.com imdadımıza yetişiyor. Ürünleri incelediğimiz zaman sanki her parça şıklığımızı tamamlamak için yapılmış.

büyük benden tunik kırmızzı

Dört mevsim giyebileceğimiz giysilerde en vazgeçemediğimiz parça hiç şüphesiz tunikler. Desenli-desensiz kumaşlarda gizli düğmelerin ön plana çıktığı modeller, plise ile detaylandırılmış zarif bir hava kazanmış. Tercihlerimizde renkleri korkmadan kullanarak, desenli yada sade pantolonlarla kombin yaparak; günlük hayatta, işe, gezmeye giderken rahatça kullanabiliriz.

büyük benden tunik 4

büyük beden desenli 3

Elbise giymeyi daha çok sevenler için “Şık elbiseler bulamıyoruz” serzenişlerini ortadan kaldıran modellerle, günün her saati mutlu olmak sizin elinizde. Jakarlı, etnik ve geometrik desenli kumaşlar ile zenginleştirilmiş klasik ve salaş modeller ile kendinize özgü kombinler oluşturabilirsiniz.

büyük benden elbise 3

büyük beden elbise 4

büyük bendenelbise 2

İçimizin güzelliğini dışımıza yansıtan kap ve kabanlar; kapitone, ekose, kot, kalın ve ince keçeler kullanarak mevsim geçişlerinde de rahatça kullanabileceğimiz şekilde tasarlanmış. Vücut tipimize göre seçimler yapmamız şart, aksi takdirde olduğundan fazla kilolu görünebiliriz. Kapüşonlu, kürklü, asimetrik kesimler ile detaylandırılmış kabanlar, her yaş aralığına uygun şekilde zarif görüntümüzü canlı ve cesur renkleri ile cesaretlenmemizi sağlıyor.

büyük benden kab1

büyük beden kab3

büyük benden kab4

Ürünlerin üzerine tıklayarak, açılan pencerede daha detaylı inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir