Tesettür Giyim Kombinleri

22 Mar 2016

 

Baharın ilk ayı geldi de geçiyor bile. Güneş yüzünü bir gösterip bir geri çekse de, biz kışlıklarımızı yavaş yavaş dolaplara kaldırıp yeni sezondan seçimler yapmaya başladık. Mart’ın donduran güneşi dahi bizi renkli seçimler yapmaktan alıkoyamıyor. Nitekim yeni sezon da her zamankinden çok renkli bir stil yolculuğuna bizi hazırlıyor. En canlı renkler, cıvıl cıvıl desenler bir arada ve uyum içinde. Eskiden rüküş diye tabir ettiğiniz cesur stiller, artık demode olmaktan çok uzak. Her ne kadar minimal şıklık anlayışı rüştünü ispatlasa da devir trendlerin devri. Yeni sezon dolu dizgin gele dursun, günümüzün konusu “bu değişken havalarda ne giysem?”. Sabah güneşli bir güne uyanıp akşam donarak eve döner olduk. Bu yüzden üzerimize ince bir ceket almadan dışarı adım atmamalı. Eğer çok üşüyen biriyseniz ya da dışarıda uzun vakit geçirmeyi planlıyorsanız ek olarak ince bir hırkayı da kombininize ekleyebilirsiniz. Şimdi gelin, tesettür giyim kombinlerimize göz atalım.

tesettur-giyim-kombinleri

Günlük kombinlerde rahatlığın ön planda olduğu kot parçalar vazgeçilmezimiz. Her sezon genç ve enerjik seçimlerin adresi olan kot ürünler, yeni sezonda da takım olarak kullanıldığında trendlere uyum sağlıyor. Bu trendi uygularken alt ve üst üyeleri farklı tonlarda seçerek ucuz bir görünümden kolayca kurtulabilirsin.

tesettur-giyim-kombinleri

Feminen detaylarla kendini ifade eden hanımlar için çiçeklerle ve şık aksesuarlarla kişiselleştirilmiş bir kombin önerisi. Baharın ılık havasını daha çok hissetmeni sağlarken, güne enerjik bir başlangıç yapman da kolaylaşacak. Pastel renklerde desenli bir kloş etek ve ekru tonlarında üst seçimi ile dengeli bir kombin oluşturabilirsin. İstersen alternatif olarak bebe mavisi şal ile kombinini tamamlayabilirsin.

 

tesettur-giyim-kombinleri

Çizgilerin yeni sezonda da tahtından inmeyeceği ortada. Birçok ünlü markanın koleksiyonunda yer verdiği bu desen, farklı yönlere giden çizgilerin bir arada kullanımıyla takım havasından uzak, güçlü bir duruş sergiliyor. Monokrom akımına uygun olarak siyah ve beyaz renklerin bir noktada buluştuğu rahat bir görünüm oluşturabilirsin. Pijama tarzındaki palazzo pantolon ve en rahat sneakerların tamamlayıcı olarak kullanıldığı bu kombini, rahatından ödün vermeyenler çok sevecek.

tesettur-giyim-kombinleri

Sıcaklığın yükseldiği günler için ne giysem telaşına düşmene gerek yok! Kış boyunca pantolon rahatlığından vazgeçemeyenler, eteklerin serinliğini ve zarif tarzını baharla birlikte tekrar keşfedecek. Tabi babetlerin sezonu da yavaş yavaş açılıyor. Etek-bluz-babet üçlüsü yine yeni sezonun değişmeyen tercihlerinden olacak.

Yeni sezon tesettür giyim koleksiyonlarına göz atmak için tıklayın!

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *