Tesettür Giyim Ofis Stili

24 Ağu 2015

Çalışma hayatı, yaşamımızda birçok şeyi şüphesiz değiştiriyor. Bu değişimler birçok alanda farklı etkilere sahip olsa da en önemli değişimlerden birisini de gardırobumuz yaşıyor. Üniversitenin kuralsız giyim alanından sonra bir anda kendimizi belli başlı şeylere uymak zorunda buluyoruz.

Uzun tişörtlerin ve penye tuniklerin yerini gömlek tunikler hızla alıyor. Ancak bu dönemeçte kendi tarzımızdan da vazgeçmemize gerek yok aslında.

gizli-dugmeli-tunik-saks--too-trip-142427-1

Eğer her zaman için klasiklerin kadını olduysanız siyah beyaz bir gömlek tunik yine sizi siz yapan parçalardan birisi olacaktır. Ayrıca Ulviye Portakal’ın kelebek tuniği sayesinde sıradanlıktan da uzak olacaksınız.

styletunik--siyah--ulviye-portakal-98526-12

Tesettür giyim markaları arasında çizgileri ile belirgin bir şekilde diğer tasarımcılardan ayrılan birkaç isimden birisi de Mimya. Renkli ve farklı olup aynı zamanda da tesettürünüzden vazgeçmek istemiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

duz-pantolon-etek--avokado--mimya-127468-127468-1

Yine aynı şekilde çizgileri ile adı bütünleşen isimlerden birisi de Kuaybe Gider. Her kesimden insana hitap eden tasarımları, bol kesimleri ve farklı olmaları ile dikkat çekiyor. Eğer girdiğiniz ortamda giydikleriniz ile dikkat çekmeyi seviyorsanız Kuaybe Gider‘in tasarımları sizin aradığınız adres olabilir.

sonya-suveter--bordo--kuaybe-gider-118198-1

Ürünlere göz atmak ve sipariş vermek için buraya veya fotoğrafların üzerine tıklayabilirsiniz.

Paylaş

Yorumlar

  1. şik kiafetlar var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir