Modanisa.com'dan Yepyeni Bir Marka Mood by Nejla Güvenç

19 Eki 2014

 

Dünyanın ilk modern tesettür giyim alışveriş sitesi Modanisa.com, yeni markası Mood için ünlü moda tasarımcısı Nejla Güvenç-Nej ile iş birliği yaptı.  Yıllardır moda sektöründe tasarımları ile adından söz ettiren Nejla Güvenç,  Modanisa.com için “Mood by Nejla Güvenç” markasıyla yeni bir koleksiyon hazırladı.

Sade ve minimal şıklığı ön plana çıkardığı koleksiyonda mürdüm, kırmızı ve siyah tonlarını kullanan Güvenç; piyasada seçenek azlığından şikâyetçi kadınlar için alternatif olmayı hedefliyor.

asimetrik-ceket--kiremit-mood-89133-7

Mood, ilk koleksiyonu ile muhafazakar kadınları yeni bir çizgi ve tarz ile modaya davet ediyor. Nej ile gerçekleştirdiği bu koleksiyon tesettür giyime yeni bir soluk kazandırıyor. Modanisa kadınları modern tasarımlarla hem muhafazakar giyim standartlarını koruyacak hem de günün modasını yakalayabilme imkanı bulacak. Sadece Modanisa.com’da satışa sunulan yeni marka, kısa bir süre içerisinde moda severlerden tam not aldı.

onu-tul-detayli-tunik--murdum-mood-89948-2

Mood

duz-renkli-tunik--bordomood-89959-2mevlana-elbise-vizon-mood-88984-10onu-tul-detayli-tunik--zumrut-mood-89945-2pareolu-elbise-murdummood-88979-3pileli-elbise-lacivert-mood-88986-3uzun-tunik-murdummood-88969-3uzun-tunik-siyahmood-88968-1

Bu özgün tasarımlarla star sensin!

Koleksiyonu daha ayrıntılı incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir