Tesettür Giyim Sokak Stili

03 Ara 2016

 

Klasik giyimden rahat ve özgür hissettiren parçalara geçiş, dalga dalga tüm dünyayı etkisi altına alıyor. Moda blogları, instagram paylaşımları ve günlük hayatın içinden stiller, gitgide spor-şık trendine duyulan ilgiyi arttırıyor. Tesettür giyim sokak stili, dünya moda akımlarının etkisiyle daha konforlu bir kimliğe bürünüyor. Kendi tarzlarını oluşturanlar, sosyal medyada beğenilerini arttırırken; kombin yapmakta zorlananlara yol gösteriyor. Şimdi son zamanlarda çok beğeni alan muhafazakar moda hesaplarına bir göz atalım. Kim ne giymiş, neyi, nasıl kombinlemiş?

Havaalanı Stili:

Koşuşturmacalı dakikaların yaşandığı, uçağa yetişme stresi ve bekleyişle devam eden sıkıntılı saatler… Bu ortamda halinizden ancak pamuklu şallar, uzun tunikler ve konforlu tamamlayıcılar anlar. Sportif kombinlerle her koşula hazırlıklı ve şıksınız.

tesettur-stil tesettur-stil tesettur-stil

Yağmurlu Gün Stili:

Yağmurlu günler için görünümünüze renk katacak bir şemsiye tercih etmek, keyifli anlar yaşamanızı sağlar. Yağmur botları, trençkot ya da renkli bir yağmurluk ıslanmadan günü atlatmak için olmazsa olmaz. Bu kombinlerden fikir alarak kışın ıslak günlerine biraz eğlence katabilirsiniz.

tesettur-giyim-stil

tesettur-giyim tesettur-stil

Zarif ve Sofistike Davet Stili:

Davetler ne kadar ışıltılı olursa olsun, siz mütevazi tarzınızla herkesin stiline fark atabilirsiniz. Bu nasıl mı mümkün? Elbette tonsürton trendine uyarak. Bol pantolon ya da etek kombinlerinizi, uzun ve hafif bir kapla tamamlayın. Ya da maxi boy tuniklerinizi pantolon üstünde düğmeleri açık olarak kullanmayı deneyin.

tesettur-stil  tesettur-stil

ebru-gider-tesettur-stil

Spor-Şık Sokak Stili:

Sosyal hayata karışan ve sporu günlük yaşantısının rutini haline getiren hanımlar için, artık çok daha çeşitli giyim ürünleri mevcut. Hatta tanınmış markalar, muhafazakar müşterileri için birbirleriyle yarışa girmişcesine, yeni koleksiyonlara imza atıyorlar. Hal böyle olunca, biz de ne giyeceğimize karar veremiyoruz. İşte size, en rahat hissetmek istediğiniz anda kolaylık sağlayacak konforlu modeller. Kendinize yakışacak modeli en iyi siz bilirsiniz.

tesettur-stil-spor tesettur-stil-spor

tesettur-stil-spor    ebru-gider-tesettur-stil

Sıcacık Kış Stili:

Boynumuzu saran şal ve eşarplar her daim tamamlayıcımız olsa da, soğuk havalarda ekstra sıcaklık sağlayan boyunluk ve atkılara ihtiyaç duyuyoruz. Sezonda öne çıkan yapay kürk yakalar ve tüylü kapüşonlu modeller, daha şık hissetmenin en kolay yolu. Stiliyle ünlenen isimler bunun en güzel örneği.

tesettur-stil-kis dina-tokia-stili

hulya-aslan-stili    tesettur-stil-kayra

 

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir