Trendy Yaz Kombinleri

26 May 2017

 

Sizce bu sene yaz gelecek mi? Mayısın sonuna geldik ama ben hala yazlıklarımı çıkartamadım bir türlü. Hala ceketle geziniyorum. Ama gözüm yazlıklarda, incecik uçuşan kumaşlarda… Ara ara siteleri karıştırıp poplin kumaşlara bakarak iç geçirmiyor değilim.

Bu gözümün dönmüşlüğünü yazı hayal eden kombinlerle geçiştireyim dedim. Düşlediğimiz yaz için birbirinden farklı tesettür giyim kombinleri hazırladım. Hep beraber bakıp içimizi ısıtmaya ne dersiniz? Hala havalar serinken dış kıyafetlerde farklı seçeneklere göz gezdirilebilir. Yelekler son birkaç senenin trend parçalarından birisi, bahar havalarında terletmeden gerekli korumayı sağlamada da oldukça başarılılar.

Özellikle kumaş yelekleri daha farklı dokudaki bir kumaş pantolonla kombinleyebilirsiniz. İnce pamuklu gömlekler ve babetler bu tarz casual kombinlerin tamamlayıcı parçalarının başında geliyor.Tamam, her şey güzel hoş ama insan yaz aylarında biraz da nefes almak istiyor değil mi? İnce kot pantolonlar ve poplin tunikler nefes alan rahat parçalar. Eğer tunik seçiminde kumaşın yanında modele de özen gösterirseniz rahat ve şık olabilirsiniz.

Bu sene blok topuklar çok moda, rahat bir şeyler moda olunca ben çok seviniyorum! 13 cm’lik stilettolardan sonra bu tarz kısa ve kalın topuklu ayakkabılar moda olunca ayaklarımız adeta bayram etti! Sandalet formunda da çok şık tasarımları olan blok topuk ayakkabılara gardıroplarımızda yer açmanın tam zamanı. Bol paça palazzo kesim pantolonlar yine bu senenin trend parçalarından birisi. Podyumlarda gördüğümüz desenli pantolon trendinin biraz göz korkutucu olduğunu biliyorum. Ama yine de rahat ve şık parçalar olmaları beni cezbediyor.

Büyük desenli bir pantolonu sade bir bluzla kombinlemek en basit çözümlerden birisi. Tabii ki tarzınıza güveniyorsanız her zaman için desenleri de karıştırabilirsiniz. Desenli kumaşların en güzel yanı çoğu zaman renk seçeneklerinin artmasını sağlamaları. Kombinlerinizde desenlerde geçen renkleri tercih etmek kombine farklı bir ahenk katacaktır.

Tesettür giyimin özel yaz kombinleri yazımızı inceleyerek farklı kombin önerilerimizi keşfedebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir