Tesettür Mayosu Alırken Dikkat!

13 Ağu 2016

 

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı tesettür mayosu alırken dikkat. Yanlış seçim, tatil keyfinizi gölgeleyebilir. Kumaş seçiminden vücut yapısına kadar bir çok ayrıntıyı mercek altına alırken, farklı modelleri de beğeninize sunuyoruz.

hija be

Dikkat etmeniz gereken ilk husus, kumaş seçimi. Eğer tercihiniz tam kapalı mayo ise likralı kumaşlar daha uygun. Mayolar, sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanılabilir. Ancak söz konusu deniz ve havuz suyu ise bu pek mümkün değil. Likra, esnekliği ve klora karşı daha dayanıklı oluşu ile çok kullanışlı. Likranın yüksek gramajlı olması daha da önem taşır. Aksi halde iç gösterebilir ve üstünüze yapışarak rahatsızlık verebilir.

Fazla kilolarını gizlemek ve şık olmak isteyenler, tercihini koyu renklerden ve likralı kumaşlardan yana kullanabilir.

Tasarım Mayo: 195,00 TL 

mayo

Basen kısmından şikayetçi hanımlar, etek uçları bollaşan kesime sahip mayolar ile deniz ve havuzun keyfini çıkarabilir. Bu takımda iç atlet oluşu, güvenle kullanabileceğimiz anlamına geliyor. Uzun bonesini mini bonenin üzerine takabilir, tecihinize göre kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak farklı renklerine bakmanızı öneriyoruz.

Tam kapalı mayo: 194,90 TL

mayo

Yüzmeyi iyi bilen hanımların, tam kapalı mayolarla rahatlıkla yüzebilmesi için farklı alternatifler var. Bu takım, jilesi olmadan daha rahat yüzme konforu sağlıyor. Deniz veya havuzdan çıkıldığında jilesi kullanılarak tesettüre uygun hale geliyor. Yine de jilesini kullanmak isteyen hanımlar, yüzmeye engel olmadığını keşfedecekler.

Tam kapalı mayo: 164,90 TL

mayo

Çabuk kuruması, üstümüze yapışmaması, bu tarz tam kapalı mayoları tercih etmemiz için ilk nedenler. Bu model yıllardır kullanılsa da, gelişen teknoloji ile su ve kum itici özellikler de eklendi. Böylece deniz veya havuzdan çıkar çıkmaz kupkuru ve rahat bir mayo ile tatil keyfinizi yaşayabiliyorsunuz.

Tam kapalı mayo: 124,90 TL

mayo

Tesettürlü olsun olmasın, yarım kapalı mayolar bir çok sebeple kadınların tercih ettiği modellerden. Kadınlar plajı gibi yerlerde de sıkça kullanılan yarım kapalı mayolar, daha rahat hissettiriyor. Artık yarım kapalı mayoların göğüs kısmında bulunan ince kalıp sayesinde, içine bikini giymek zorunda kalmıyorsunuz. Mini bonesi ile havuzda kullanırken, taytı sayesinde deniz kumunun verdiği rahatsızlıktan kurtulmanız mümkün.

Yarım kapalı mayo: 149,90 TL

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir