Tesettür Namaz Elbisesi

26 Ağu 2014

Namaz elbisesi; evde, işte, okulda, seyahatte yani her yerde bize kullanım kolaylığı sunar. Özellikle çalışan bayanlar için kısa molalarda namaz elbiselerini hızlı bir şekilde giyebilir ve ibadetlerini rahatlıkla yapabilirler. Çoğu zaman kıyafetler namaz için uygun olmuyor ve çantada çok az bir yer kaplayan bu kıyafet ‘’üzerim müsait değil’’ bahanesini ortadan kaldırıyor.

Tek parça olan namaz elbiseleri, farklı renk ve model seçenekleriyle tarzınıza da uygun olarak seçiminize sunuluyor. 10 saniye de giyilebilen bu kıyafet, ayna karşısında zaman harcanmasını gerektirmiyor. Namaz elbisesi, kazak giyer gibi baştan geçirilerek giyiliyor. Kapalı veya açık her bayana hitap eden bu kıyafet tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Terleme yapmayan kumaşlar ise çok kullanışlı.

Namaz, İslam dinine göre farz olan bir ibadettir. Bu ibadeti havada, karada, denizde her yerde aksatmamamız gerekir. Namaz dinin temelidir. Cennetin kapılarını açmaya anahtardır…

namaz-kiyafeti-1

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. TUĞBA diyor ki: Aralık 21, 2015 at 12:59:25

    RESİMDEKİ ÜRÜN SATILIK MIDIR ? FİYAT ÖĞRENEBİLİR MİYİM ? BÖYLE BİR NAMAZ ELBİSESİ ARIYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?
    TEŞEKKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir