Tesettürün Tatil Çizgisi

28 Tem 2015

Muhafazakar tatil anlayışının bizlere kazandırdığı bayanlara özel plaj, havuz ve hamam uygulamaları muhafazakar hanımlara derin bir nefes aldırsa da, bu mekanlarda karşılaştığımız hanımlara plajda, havuzda, hamamda tesettür nerede? demekten kendimi alamadığımı ifade etmek isterim.

Bayan bayana olsa dahi, İslamiyetin bize çizdiği mahremiyet sınırlarından ayrılmak, bir haramdan kaçarken bir başka harama meyil etmek muhafazakar hanımların dikkat etmesi gereken önemli mevzulardan. Dışarıda mahremiyetine dikkat eden kadınların, hanım hanıma olunan ortamlarda bu denli rehavete kapılmaları ve aynı zamanda kendileri dışında ortamdaki tüm hanımları da bu rehavete sürüklemeleri oldukça yanlış. Oysaki sektörün gelişmesiyle tatilde de tesettür ölçüsünün korunması oldukça mümkün.

mayo-modelleri

Günümüzde muhafazakar giyime önem veren ve bu sektörde değer yaratma uğraşı içerisinde olan birçok marka ve kuruluşun çabaları ile hanımlar tesettür giyimde artık söz sahibi. Sizler için üretilen tam kapalı, yarı kapalı mayolar ile tatilinizi manevi değerlerinizden uzaklaşmadan yaşayabilirsiniz. Sizler için seçtiğim tam kapalı ve yarı kapalı modellere göz attığınızda bana hak vereceğinize inanıyorum.

mayo modelleri

Kaliteli kumaş, özel dikim ve tasarım ile buluşunca size bunun keyfini ve rahatlığını yaşamak kalıyor. Siz de şık ve kullanışlı modeller ile tatilinize ve bavulunuza renk katabilirsiniz. Muhafazakar ölçülere uygun mayo modelleri sayesinde tatilinizden vicdanınız rahat dönebilirsiniz.

tesettur-mayo

Tüm mayo modelleri için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Yorumlar

  1. biz buyuk beden giyiyoruz hasemalar cok guzel alacaktim ama bedenim yok neden buyuk bedende calismiyorsunuz mesela 50 veya 52 cok uzuldum

  2. biz buyuk beden giyiyoruz hasemalar cok guzel alacaktim ama bedenim yok neden buyuk bedende calismiyorsunuz mesela 50 veya 52 cok uzuldum

    • Merhaba Günay hanim,taleplerinizi bu platformda paylaşarak sektördeki eksikliklerin fark edilmesine vesile oldugunuz için size çok teşekkür ederim.Talebinizi ulasabildigim her platformda dile getirip takipçisi olacağımdan supheniz olmasın. Sevgiler.

    • Merve Uzun diyor ki: Ağustos 3, 2015 at 09:09:12

      Merhaba, linke tıklayarak büyük beden tesettür mayo modellerine göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz.İyi günler dileriz. http://goo.gl/5aqKrw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir