Trend Alarmı: Güçlü Dalgalar ile Volan

19 Kas 2016

 

Dünden bugüne gösterişli hanımların tercihi olan volan detaylar, başarılı yükselişini bu sezon da sürdürmeye devam ediyor. Haute Couture, hazır giyim, feminen ya da sokak stilinde hanımların favori parçaları arasına girmeyi başaran volan detaylarda usta isimlerin imzalarını görmek mümkün. Fendi, Ralph Louren, Verano, Valentino, Gucci gibi modanın önde gelen isimlerinin de sıkça kullandığı volan detayları mercek altına aldık. İşte, trend alarmı veren sezonun güçlü dalgaları: Volan.

volan

Moda üstadlarının birbirinden renkli tasarımlarıyla hayat bulan volan detaylar, kimi zaman bir gömleğin bileklerinde süzülürken kimi zaman bir bluzun omuzlarında güçleniyor ve bir başka bluzun yakalarından dökülüyor. Size de günün yıldızı olmak için küçük dokunuşlar kalıyor.

volan2

Günlük hayatın koşuşturmacasında siz de iddialı duruşunuzu dalgalandırmak için beyazın ihtişamı ve volanın gücünü kullanabilirsiniz. Zarafetinizi tamamlayan volan detayları kullanırken proporsiyonunuzu dikkate almakta fayda var nitekim şık olayım derken daha geniş ve kilolu ya da abartılı bir duruş ile hüsrana uğrayabilirsiniz.

volan3

Davetlerin vazgeçilmezi abiye parçalar da volan rüzgarına kapılan parçalar arasında yer alıyor. Feminen duruşunuzu güçlü dalgalar ile birleştirmek sizi davetin en şık hanımlarından biri yapmaya yetecektir. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise tabii ki renk seçimi.

volan4

İş hayatınızda rahatlık ve şıklığın yanı sıra hareketli tasarımlara da şans verenlerdenseniz volan detaylara bayılacaksınız. İster ekose, ister çizgili pantolonlarınız ile ciddi duruşunuzu koruyup volanlar ile stilinize hareket katabilirsiniz.

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir