Trend Alarmı: Kürk Etol

09 Oca 2016

 

2016 Sonbahar/Kış sezonunda birçok moda duayenin koleksiyonunu taçlandıran kürk etol, geçmişten günümüze uyarlanan güçlü parçalar arasında. Sezonda renk renk desen desen yapay kürklerin kullanıldığı koleksiyonların yanı sıra, gerçek hayvan kürklerinin kullanıldığı koleksiyonlar da maalesef mevcut ama siz tercihinizi yapay kürklerden yana kullanabilirsiniz. Bu sezon aksesuar trenleri arasında yer alan ve altın çağını yaşayan kürk etolü sizler için mercek altına aldık ve trend alarmını başlattık.

Kürk Etol

Dokunduğu her stilde lüks ve ihtişamı canlandıran kürk etol, güçlü bir görünüm için farklı kullanım alanları ile size göz kırpıyor. Bir palto veya elbisenin boynundan süzülen etoller, boyun kısmı uzun olan hanımların tereddütsüz kullanabileceği favori seçimlerden.

 

Kürk Etol2

Tek omuzda salınarak relax ancak bir o kadar iddialı tavrını muhafaza eden kürk etoller hem doğal hemde yapay renkleri ile göz dolduruyor. Ancak omuzdan sarkan etoller tercih ederken, etol ile boyunuz arasında orantı kurmak da fayda var. Şık olayım derken kendinizi olduğunuzdan kısa gösterebilirsiniz.

Kürk Etol3

Büyük bir hevesle edindiğiniz kürk etol incecik bir kemerle birleşince zarafetinize hayran bırakmamak imkansız. Tabi ki bu incecik kemerleri her vücud tipi için önermek mümkün değil. Düz veya kum saati bir vücut tipine sahipseniz ilk tercihiniz, kemer ve etol ikilisi olabilir.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir