Trend Alarmı: Palazzo Pantolon

01 Tem 2017

 

1930 lu yıllarda moda dünyasına adım atan Palazzo pantolon son birkaç sezondur altın çağını yaşıyor. Yüksek bel, bol paça formuyla hanımlara konforlu şıklık vadeden pantolonlar, birçok stile uyarlanan birbirinden farklı modelleri ile trend dosyasında ben de varım  diyor. Bizde trend dosyasının iddialı parçası olan pantolonları mercek altına aldık.

CASUAL ŞIKLIK

palazzo pantolon casual

Günlük hayatın koşuşturmasında tarzından ödün vermeden rahatlığın keyfini sürmek isteyen hanımların tercihi hafif kumaşlar, dökümlü duruşuyla palazzolar. Basic parçalar, sıradan bluzlar, gömleklerle bile zahmetsiz şıklığın kapılarını aralamak mümkün.

ÇİZGİLERLE STİL

palazzo pantolon çzigili

Moda dünyasının vazgeçilmezi çizgili kumaşlar usta ellerde yoğrularak hanımları şıklığın zirvesine taşıyor. Birbirinden farklı ve iddialı yorumlar ile güç kazanan  tasarımlar günün her anında severek giyeceğiniz pantolonlara dönüşüyor. Boyuna çizgilerin verdiği avantajla daha uzun görünmenize imkan sağlayan pantolonlarınızı kendi stilinize kolayca adapte edebilirsiniz.

BAHAR TADINDA

palazzo pantolon floral

İlkbahar-Yaz sezonunu etkisi altına alan floral desenler palazzoları da ele geçirmiş gibi görünüyor. Kır çiçekleri, amazon ormanları derken renk renk desen desen baharı işleyen tasarımlar yine floral desenlere vurgu yaparak kombinleniyor ve ortaya bahar tadında görünümler çıkıyor.

KOMBİN FİKİRLERİ

palazzo pantolon kombin

Doğru parçalar doğru yerde kullanıldığında elde edilen görünümler her zaman bilinçli ve dikkatli seçimlerin ürünü. Boy, kilo, ten gibi faktörleri bir arada ve doğru yorumlamak her zaman önemli.  Kısa-uzun ceketler, hırkalar, bluzlar, basicler ve klasiklerle kolayca kombinlenebilen palazzoyu göz ardı etmeyin. Proporsiyonunuza uygun bir model mutlaka vardır.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir