Trend Alarmı: Rahatlığın ve Şıklığın Adresi Tulumlar

14 Ara 2016

Kışın soğuk yüzünü ısıtmak adına kat kat giyindiğimiz günler geride kaldı. Zaman tek parça ile günü kurtarma zamanı. Sezonda hem şık hem rahat olmak istiyorsanız, tek parça şıklığı için en iyi tercih; tulumlar. Siz de trend alarmına kulak vererek, rahatlığın ve şıklığın adresi tulumlara bir şans verin.

tulum

Sezonun gözdesi bol kesimli tulum modelleri, konforlu şıklık vadediyor. Moda dünyasının sıkı takipçilerinin merceğine de takılan bu rahat parçalar, moda duayenlerinin dokunuşlarıyla dikkat çekici bir tarza bürünüyor. Alexander Wang, Chanel, Fendi ve daha birçok markanın koleksiyonlarında yer verdiği tulum tasarımları, moda dünyasında en çok konuşulan aynı zamanda da en çok tercih edilen parçalar arasında.

tulum2

Kimi zaman sokak stili, kimi zaman davet şıklığında karşımıza çıkan bu modeller, yeni sezonda her ortamda kullanabileceğiniz joker parçalar arasında yerini çoktan aldı bile. Tek parça şıklığı için iyi bir alternatif olarak görünen tulumlar, ünlü isimlerin bir numaralı tercihleri arasında. Öyle ki; her geçen gün kırmızı halıda salınan ya da sokakta objektiflere takılan ünlü hanımların sayısı artmakta.

tulum3

Kadife, keten, pamuk, kot derken her kumaşta farklı bir kimliğe bürünen tulumları taşımak zevkli olduğu kadar da eğlenceli. Tek parça şıklığını taçlandırmak için, aksesuar detayları oldukça önemli. Kimi zaman bir kürk, kimi zaman bir broş sizi çok daha göz alıcı bir görünüme taşıyabilir. Bol kesim tulum modası için sıra sizde. Haydi alışverişe!

 

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir