Trend: Deri Etek

12 Şub 2015

Herkese merhaba, uzun süre sadece Punkçıların Rockçıların giyeceği bir parça olarak görülen deri etekler artık hepimiz için ulaşılır ve giyilebilir parçalar. Gündelik hayatta da özel günlerde de doğru parçalarla kullanmak mümkün.

IMG_2860

Stilin tamamlayıcı parçası şüphesiz ayakkabılar. Seçtiğiniz ayakkabı modeline göre deri etek ile etrafa vereceğiniz mesaj da oldukça değişebilir, stilettolar ile tarz sahibi ve trendleri yakından takip eden birisiyken postallarla asi genç olabilirsiniz.

2015-02-01_19h22_15

Sadece siyah değil renkli deriler de bu sene moda. Siyahın ve derinin bir arada oluşu size fazla sert geliyorsa renkli seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Üzerinize yapışan bir kazakla kombinleyebileceğiniz gibi şık bluzleri de seçenekleriniz arasına tabii tutabilirsiniz. Ben postaldan ziyade stilettoyu daha çok beğeniyorum en azından yirmi yaş ve üzerine. Ben deri etek akımını çok sevdim, ya siz?

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir