Trend dosyası: Renkler ve ünlü stilleri incelemede!

04 Feb 2017

 

Trend dosyası: Bu detaylara dikkat!

Modanisa’nın özel renkler koleksiyonuna dair her detayı burada keşfedebilirsin. Ayrıca Olivia Palermo ve Rosie Huntington’un stillerini de mercek altına aldık. Yeniliğe açık bir şekilde tarzını güncellemek istiyorsan, bu tüyoları mutlaka dikkate almalısın!

Gözlere dikkat!

Biraz nostaljik bir trend; kuşgözü detayları, en sade parçalara bile zarif efektler katmayı çok biliyor. Sen de kombinlerine küçük hareketler eklemek istiyorsan, bu trende hemen ayak uydurmalısın.

‘COOL’ tonlara yolculuk

Kırmızının çekiciliği, bordonun ağırlığıyla bir arada desek, o bile yeterli olmayacak kiremit renginin sıcaklığını anlatmaya! Bu iç ısıtan rengin tonları hem ışıltıyı, hem de minimal olmayı tercih edenlerin ortak noktası.

 

Puantiyeler gelsin!

Puantiyelerin, romantik ‘50’ler’ etkisini yeniden gardırobuna eklemeye hazır mısın? Kış rüzgarlarına biraz puantiye eklemek için, sana özel seçimleri hemen incelemelisin.

Yeniden Fuşya!

Çok canlı, enerjisi yüksek ve romantik fuşya, renklerin motivasyonuyla gününe keyif katmak isteyenler için ideal! Bu tonu kombinlerinde kullanmaktan çekinme, çünkü gardırobuna sağlayacağı uyuma sen de inanamayacaksın.

Zarif bir ikon: Olivia Palermo

Günümüzün en sık takip edilen stil ikonlarından biri olan Olivia Palermo, klasik ve eklektik karışımı bir giyim anlayışına sahip. Her zaman bakımlı ve son derece sade görünümüyle uyum içinde karşımıza çıkmayı da çok iyi başarıyor.

Sadeliğin dikkat çekici hali: Rosie Huntington

Rosie Huntington, sokak stilinde genellikle sade tercihlerde bulunuyor ve yine de dikkat çekici olmayı çok iyi biliyor! İmzası haline gelen skinny jeanlerini, bluzleri ile muhteşem bir şekilde birleştiriyor.

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *