Trikoda KAYRA Stili

16 Eki 2015

Tesettür giyim Sonbahar/Kış sezonu için hazırladığı özel koleksiyonu ile trikoya sıcak bir giriş yapan KAYRA, sonbaharı renklendiren tasarımları ‘sade ve şık’ imzası ile dokuyor.

Kayra, minimalist çizgiler, zarif detaylar, güçlü tasarım mottosuyla, tarzını ortaya koyabilen hanımlara trikoda yepyeni seçenekler sunuyor. Günün koşturmacasına kolaylıkla uyum sağlayan, rahat ama aynı zamanda şık giysileri tercih eden hanımlar, KAYRA’nın yeni sezon triko parçalarında aradıkları enerjiyi bulabiliyorlar.

Natürel dokuları ve mevsimin vazgeçilmez renklerini kendine özgü çizgisiyle sentezleyen Kayra, örme ve kumaşın şık kombinleri, eğlenceli fermuar uygulamaları, günün her saatine uygun zengin stiliyle güçlü bir triko koleksiyonu sunuyor.

Kayra’nın triko parçaları arasında geometrik desenler, zamansız şıklığın sembolü piyedepul, farklı yorumları ile ekoseler ön plana çıkıyor. Bu sezon muhteşem bir dönüş yapan yarasa kollar, battaniye görünümlü salaş ve bir o kadar çekici pançolar, güçlü renk kombinleri ile farklı uzunluklarda çalışılmış dökümlü hırkalar, Kayra trikolarındaki en şık tasarımlar arasında yer alıyor. 2016’nın gözdesi triko elbiselerde ise spor parçalar kadar, formel iş toplantıları için eşsiz çözümler sunan sade&şık tasarımlar da büyük ilgi görüyor. Kayra kadınına standart olanın çok ötesine geçmeyi vadeden triko eteklerde çizgili tasarımlara ekstra hacim veren plisi uygulamaları da dikkat çekiyor.

Kayra-2015-16-Sonbahar-Kis-KoleksiyonuKayra-2015-16-Sonbahar-Kis-Koleksiyonu-2 Kayra-2015-16-Sonbahar-Kis-Koleksiyonu-3 Kayra-2015-16-Sonbahar-Kis-Koleksiyonu-4 Kayra-2015-16-Sonbahar-Kis-Koleksiyonu-5

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir